Zapisy trwają

Ustna matura z języka angielskiego

Kurs przygotowujący do ustnej matury ustnej z języka angielskiego. Mam wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu ustnej części egzaminu maturalnego. Na kursie zapoznam Was ze strukturą egzaminu, podpowiem jak można łatwo zdać część ustną, z czego należy się przygotować, ale przede wszystkim będziemy ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć mówienie!

Poznaj nauczyciela:
Doświadczony Pedagog
Weronika K.

Od kilkunastu lat uczę języka angielskiego w technikum, ale pracowałam również w przedszkolu, podstawówce oraz z osobami dorosłymi. Jestem egzaminatorem maturalnym z języka angielskiego od kilku lat. Specjalizuję się w przygotowywaniu uczniów do egzaminu maturalnego zarówno pisemnego jak i ustnego. Mogę pomóc jednak w jakichkolwiek problemach z bieżącym materiałem lub w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty. Na moich zajęciach dbam o pozytywną i miłą atmosferę.


Szczegóły kursu:
Status: Zapisy trwają
Cena jednej lekcji: 58
Najwcześniejsza data startu kursu: 20-09
Zapisanych uczniów: 0 / 4
Poziom: Liceum i Technikum
Przedmiot: Język Angielski
Zajęcia odbywaja się w dniach: Wtorek o godzinie 14:30,

Czego się nauczysz?

Kursy stworzone pod Twoje potrzeby

Opis lekcji:
Przez ostatnie lata matury odbywały się tylko w wersji pisemnej. W tym roku szkolnym wracają również części ustne egzaminu maturalnego. Jak wygląda egzamin ustny z języka angielskiego, jakie są wymagania, z jakich części się składa? Co trzeba powiedzieć aby otrzymać minimum punktów, a co jeżeli chcemy wypaść jak najlepiej? Omówimy sobie szczegółowo pierwsze zadanie na maturze ustnej.

Opis lekcji:
Szczegółowo omówimy sobie zadanie drugie i trzecie na maturze ustnej. Popatrzymy na przykłady zadań oraz poznamy typowe wyrażenia, które mogą nam pomóc w formułowaniu wypowiedzi ustnej.

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Człowiek".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Dom".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Szkoła".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Praca".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Życie rodzinne i towarzyskie".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Żywienie".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Zakupy i usługi".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Podróżowanie i turystyka".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Kultura".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Sport".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Zdrowie".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Człowiek".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Państwo i społeczeństwo".

Opis lekcji:
Ćwiczymy wypowiedzi ustne na wszystkich trzech typach zadań maturalnych poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Wiedza o krajach anglojęzycznych".

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
  • Michał

    Uczeń 4 klasy liceum

    Logo
    Logo