Zapisy trwają

Scratch od podstaw

Kurs "Scratch od podstaw" przygotowany jest dla uczniów, którzy dopiero co zaczynają przygodę z tym językiem programowania. Przebrniemy przez zakładanie konta, interfejs, bloki, zmienne. Zrobimy własną grę, przerobimy kilka projektów, które możesz spotkać na lekcjach. Ostatnie lekcje poświęcimy na projekty własne, gdzie razem sprawdzimy jak przyswoiliście wiedzę z kursu.

Poznaj nauczyciela:
Doświadczony Pedagog
Agnieszka S.

Ukończyłam studia o kierunku pedagogika społeczno - opiekuńczej oraz matematyczno-informatyczne na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie(1. miejsce w rankingu Perspektywy dla uczelni pedagogicznych.)  Na co dzień pracuję w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi. Posiadam ogromne doświadczenie pracy z dziećmi z dysleksją, dysortografią, a także z uczniami zdolnymi. Uczę osoby dorosłe chcące poprawić swoje umiejętności komputerowe i informatyczne. Przygotowuję do egzaminów eksternistycznych z informatyki. ​


Szczegóły kursu:
Status: Zapisy trwają
Cena jednej lekcji: 40
Najwcześniejsza data startu kursu: 27-09
Zapisanych uczniów: 0 / 15
Poziom: Podstawówka
Przedmiot: Informatyka
Zajęcia odbywaja się w dniach: Wtorek o godzinie 15:00,

Czego się nauczysz?

Kursy stworzone pod Twoje potrzeby

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
  • Michał

    Uczeń 4 klasy liceum

    Logo
    Logo