Zapisy trwają

Powtórka do matury z Języka polskiego

Matura już niedługo a wszystkim przyda się powtórka i przygotowanie do zajęć. Oferuję kurs składający się z 20 lekcji powtórkowych. Lekcja będzie trwała 75 min. Podział obejmuje przeanalizowanie epok literackich wg chronologii. Każdej epoce poświęcę 2 lekcje (150 min) omawiając motywy literackie, kontekst literacki i historyczny oraz lektury szkolne. Wspomnę również o tematach prac maturalnych, które pojawiały się w ostatnich latach a dotyczyły omawianej epoki. Moi uczniowie twierdzą, że mam fantastyczny przekaz. W związku z tym zachęcam do przyłączenia się do lekcji.

Poznaj nauczyciela:
Doświadczony Pedagog
Rafał K.

Lubię uczyć i jest to moja ogromna pasja. Aktualnie pracuję jako dziennikarz. Pożegnałem się z pracą w szkole z różnych powodów :) Aktualnie bardzo się spełniam zawodowo pisząc dla portalu dlahandlu.pl. Tam można mnie poczytać ;) Ze względu na pasję i miłość do nauki chętnie podejmę się współpracy z dziećmi i dorosłymi :)


Szczegóły kursu:
Status: Zapisy trwają
Cena jednej lekcji: 40
Najwcześniejsza data startu kursu: 18-09
Zapisanych uczniów: 1 / 30
Poziom: Liceum i Technikum
Przedmiot: Język Polski
Zajęcia odbywaja się w dniach: Niedziela o godzinie 18:00,

Czego się nauczysz?

Kursy stworzone pod Twoje potrzeby

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
  • Michał

    Uczeń 4 klasy liceum

    Logo
    Logo