Zapisy trwają

Pisanie egzaminacyjne - E8

Kurs poświęcony umiejętności pisania w języku angielskim: od krótszych form aż po pisanie egzaminacyjne. W tym kursie pochylamy się nad elementami przekazywania informacji, wykorzystaniu odpowiednich czasów, analizie typowych błędów, a przede wszystkim rozwijamy znajomość synonimów i budowy zdań rozwiniętych dzięki czemu nie będziesz się martwił o min limit wyrazów.

Poznaj nauczyciela:
Doświadczony Pedagog
Kamil B.

Dzień dobry, w trakcie mojej pracy z młodzieżą nazbierało już się umiejętności tłumaczenia "na chłopski rozum i kobiecą intuicję" bo wiele, na pozór skomplikowanych rzeczy, jesteśmy w stanie wytłumaczyć na zdrowy rozsądek.... choć Anglicy są miejscami naprawdę kreatywni :-) Z wieloma mam stały kontakt więc poza językiem testowym możemy również opanować bardziej "ludzkie zwroty". W swojej pracy bazuje na autentycznych materiałach tj. bajki, seriale, filmy jak również na materiałach testowych przygotowujących do egzaminu 8-klasisty czy też matury podstawowej bądź rozszerzonej. Dostępne są pakiety lekcji (na chwilę obecną głównie gramatyka) oraz lekcje indywidualne jeśli interesuje Cię tylko jedno zagadnienie. Słownictwo lub lista czasowników nieregularnych nie chcą zostać w głowie? Są na to mnemotechniki. Podczas zajęć to Ty decydujesz czym aktualnie będziemy się zajmować: gramatyką, a może dziś pogadamy i rozkręcimy się językowo. Pisanie? Twoja decyzja. Problem z rozpoznaniem czasów, pisaniem w języku angielskim, a może jednak zwyczajnie przełamiemy barierę językową i omówimy jak się pozbyć lęków - tu akurat jest jedna i banalna odpowiedź - zaczniemy "rozmawiać" i prowadzić interakcję, a nie suchy monolog. Zapraszam do zapoznania się z kalendarzem. Pozdrawiam Kamil Buliński


Szczegóły kursu:
Status: Zapisy trwają
Cena jednej lekcji: 52
Najwcześniejsza data startu kursu: 05-09
Zapisanych uczniów: 0 / 12
Poziom: Podstawówka
Przedmiot: Język Angielski
Zajęcia odbywaja się w dniach: Poniedziałek o godzinie 17:00,

Czego się nauczysz?

Kursy stworzone pod Twoje potrzeby

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:
Nie mam pomysłu, a czas leci. Ta lekcja wyćwiczy u Ciebie pracę pod presją czasu i stanowi świetną bazę do autorefleksji co warto jeszcze wypracować, a co idzie Ci świetnie.

Opis lekcji:
Podsumowanie lekcji 1-4 i wypracowanie właściwego tempa

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:
Podczas zajęć robimy krok w tył, zapewniamy pozytywną informację zwrotną i analizujemy wykorzystanie czasów, dobór słownictwa, wykorzystanie idiomów itp. Postaramy się również znaleźć złoty środek aby nie "przekombinować".

Opis lekcji:

Opis lekcji:
Podczas tych zajęć to Ty poprawisz moją wypowiedź pisemną i sprawdzisz czy wyłapiesz większe i mniejsze błędy. Być może zasugerujesz jakiś idiom lub wręcz skrócisz i usprawnisz zdanie tak aby bylo bardziej komunikatywne.

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
  • Michał

    Uczeń 4 klasy liceum

    Logo
    Logo