Zapisy trwają

Matura z języka angielskiego - technikum

Ten kurs pomoże Ci w przygotowaniach do matury z języka angielskiego. Jest on skierowany do uczniów klasy czwartej technikum.

Poznaj nauczyciela:
Doświadczony Pedagog
Weronika K.

Od kilkunastu lat uczę języka angielskiego w technikum, ale pracowałam również w przedszkolu, podstawówce oraz z osobami dorosłymi. Jestem egzaminatorem maturalnym z języka angielskiego od kilku lat. Specjalizuję się w przygotowywaniu uczniów do egzaminu maturalnego zarówno pisemnego jak i ustnego. Mogę pomóc jednak w jakichkolwiek problemach z bieżącym materiałem lub w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty. Na moich zajęciach dbam o pozytywną i miłą atmosferę.


Szczegóły kursu:
Status: Zapisy trwają
Cena jednej lekcji: 46
Najwcześniejsza data startu kursu: 27-09
Zapisanych uczniów: 0 / 8
Poziom: Liceum i Technikum
Przedmiot: Język Angielski
Zajęcia odbywaja się w dniach: Wtorek o godzinie 15:40, Czwartek o godzinie 14:45,

Czego się nauczysz?

Kursy stworzone pod Twoje potrzeby

Opis lekcji:
Na tej lekcji poznasz strukturę egzaminu i zostaną omówione typy zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Człowiek".

Opis lekcji:
Przypominamy sobie zastosowanie czasów teraźniejszych i ćwiczymy ich użycie opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Jak dobrze napisać e-mail na maturze, na co zwrócić uwagę i o czym należy pamiętać?

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Dom".

Opis lekcji:
Przypominamy sobie zastosowanie czasów przeszłych i ćwiczymy ich użycie opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Jak dobrze napisać wpis na blog na maturze, na co zwrócić uwagę i o czym należy pamiętać?

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Szkoła".

Opis lekcji:
Przypominamy sobie zastosowanie czasów Perfect i ćwiczymy ich użycie opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Jak dobrze napisać wpis na forum na maturze, na co zwrócić uwagę i o czym należy pamiętać?

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Praca".

Opis lekcji:
Przypominamy sobie zastosowanie czasów przyszłych i ćwiczymy ich użycie opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Życie rodzinne i towarzyskie".

Opis lekcji:
Przypominamy sobie zastosowanie czasowników modalnych i ćwiczymy ich użycie opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Żywienie".

Opis lekcji:
Przypominamy sobie przedimki oraz rzeczowniki policzalne i niepoliczalne i ćwiczymy ich użycie opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Zakupy i usługi".

Opis lekcji:
Przypominamy sobie konstrukcję i zastosowanie strony biernej i ćwiczymy ją opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Podróżowanie i turystyka".

Opis lekcji:

Opis lekcji:
Przypominamy sobie konstrukcje czasownikowe oraz przyimki i ćwiczymy ich użycie opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Kultura".

Opis lekcji:
Przypominamy sobie przymiotniki, przysłówki oraz zaimki i ćwiczymy ich użycie opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Sport".

Opis lekcji:
Przypominamy sobie budowę i zastosowanie zdań warunkowych i ćwiczymy ich użycie opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Zdrowie".

Opis lekcji:
Przypominamy sobie budowę i zastosowanie mowy zależnej i ćwiczymy ją opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Nauka i technika".

Opis lekcji:

Opis lekcji:
Przypominamy sobie budowę zdań z "wish" i "if only" i ćwiczymy ich użycie opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Państwo i społeczeństwo".

Opis lekcji:
Ćwiczymy zagadnienie gramatyczne opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:
Ćwiczymy słownictwo, formułowanie wypowiedzi ustnych, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem poruszając się wokół tematyki związanej z działem "Wiedza o krajach anglojęzycznych".

Opis lekcji:
Ćwiczymy zagadnienie gramatyczne opierając się przede wszystkim na typach zadań maturalnych.

Opis lekcji:

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
  • Michał

    Uczeń 4 klasy liceum

    Logo
    Logo