Zapisy trwają

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO “EGZAMIN ÓSMOKLASISTY- CZASY I STRUKTURY LEKSYKALNO-GRAMATYCZNE”

Kurs języka angielskiego “Egzamin ósmoklasisty” składa się z 30 jednostek lekcyjnych obejmujących wszystkie struktury gramatyczne wymagane przez CKE na egzaminie. Tematy są podzielone na części teoretyczne z dokładnym wyjaśnieniem danej struktury wraz z przykładami oraz na części praktyczne, gdzie na bazie zadań egzaminacyjnych przekładana jest teoria w praktykę. Ponadto uwzględnione są dwa spotkania pod koniec kursu, gdzie kursanci bogaci już w wiedzę potrzebną do napisania egzaminu, wykorzystują ją w arkuszach egzaminacyjnych z poprzednich lat i sprawdzają swoje kompetencje pod okiem nauczyciela. W trakcie całego kursu uczestnicy otrzymują mnóstwo podpowiedzi oraz wskazówek egzaminacyjnych od nauczyciela, który od lat jest egzaminatorem nie tylko tego egzaminu, ale też maturalnego. Ponadto uczestnicy mają możliwość dołączenia do zamkniętej grupy na fb: język angielski egzamin ósmoklasisty oraz nabycia autorskiego e-booka, napisanego przez nauczyciela na potrzeby osób przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. Materiał zawiera zadania na struktury leksykalno-gramatyczne, rozumienie tekstów pisanych, reakcje językowe, tłumaczenia, parafrazy czy jak napisać wypowiedź pisemną oraz klucz do zadań.

Poznaj nauczyciela:
Doświadczony Pedagog
Anna M.

W swojej pracy stawiam na profesjonalizm, zaangażowanie oraz na indywidualne podejście do ucznia. Jedną z metod na moich kursach jest Direct Method, oparta na naturalnych rozmowach w języku angielskim. Język angielski od zawsze był moją pasją. Uwielbiam kulturę brytyjską i podróżowanie, szczególnie do Wielkiej Brytanii. Jestem koordynatorem projektów międzynarodowych Virtual Culture Exchange Projects, promujących naukę języka angielskiego oraz relacje rówieśnicze z krajami z całego świata. Robię z pasją to, co lubię i zarażam tym innych. Słowa nie wiem, nie da się, nie istnieją w moim słowniku. Zawsze motywuję siebie oraz innych do tego, aby mogli się o tym przekonać. Jestem zdefiniowanym 'działaczem', zatem działam, ile się tylko da. Kiedyś nie wierzyłam sama, że aż tyle można. Pragnę spełniać marzenia i pomóc innym w ich spełnianiu. I wierzę, że się spełnią... Ponieważ język wyzwala ukryte moce, tak jak księżyc wyzwala pływy. Posiadam stopień magistra filologii angielskiej i jestem też certyfikowanym egzaminatorem egzaminu maturalnego oraz ósmoklasisty z języka angielskiego. Obiecuję Ci, że dołożę wszelkich starań, abyś zdał (-a) egzamin maturalny jak i ósmoklasisty śpiewająco. Moja wiedza, doświadczenie i zaangażowanie sprawią, iż przejdziesz ten czas bez stresu i dostaniesz się na wymarzone studia czy też szkoły średniej. Krótko mówiąc, nie mogę się doczekać naszego anglojęzycznego spotkania online. Zapraszam do moich social media, gdzie dzielę się wiedzą językową: FACEBOOK Anna Mądry Edukacja Szkolna https://www.facebook.com/annamadryedukacjaszkolna Matura z angielskiego 2022 https://www.facebook.com/groups/419671876097987 INSTAGRAM https://www.instagram.com/annamadry.edukacjaszkolna/ TIK TOK anna_madry Blog na stronie: https://madraszkola.pl/


Szczegóły kursu:
Status: Zapisy trwają
Cena jednej lekcji: 40
Najwcześniejsza data startu kursu: 19-09
Zapisanych uczniów: 0 / 12
Poziom: Podstawówka
Przedmiot: Język Angielski
Zajęcia odbywaja się w dniach: Środa o godzinie 16:30, Środa o godzinie 16:30,

Czego się nauczysz?

Kursy stworzone pod Twoje potrzeby

Opis lekcji:
W trakcie zajęć omówiony zostanie egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego, jakie treści są obowiązkowe, a jakie nie na egzaminie oraz na co należy zwrócić uwagę i jakie triki egzaminacyjne stosować, aby napisać wypowiedź pisemną na 100%.

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
  • Michał

    Uczeń 4 klasy liceum

    Logo
    Logo