Zapisy trwają

Filozofia i kultura antyczna

Filozofia, czyli umiłowanie (filio) mądrości (sofia). Filozofia jest podstawą wszelkich nauk, gdy sięgniemy do podstawy takich dziedzin jak muzyka, medycy, technika, psychologia, matematyka, to dotkniemy kolebki cywilizacji europejskiej - Grecji. Miejsca narodzin filozofii. Kurs pozwoli nie tylko zafascynować się światem nauki, ale pozwoli zrozumieć siebie i funkcjonujący świat. Przede wszystkim nauczy myślenia, które pomoże zrozumieć inne nauki i odnaleźć w nich sens.

Poznaj nauczyciela:
Doświadczony Pedagog
Rafał K.

Lubię uczyć i jest to moja ogromna pasja. Aktualnie pracuję jako dziennikarz. Pożegnałem się z pracą w szkole z różnych powodów :) Aktualnie bardzo się spełniam zawodowo pisząc dla portalu dlahandlu.pl. Tam można mnie poczytać ;) Ze względu na pasję i miłość do nauki chętnie podejmę się współpracy z dziećmi i dorosłymi :)


Szczegóły kursu:
Status: Zapisy trwają
Cena jednej lekcji: 28
Najwcześniejsza data startu kursu: 16-09
Zapisanych uczniów: 0 / 10
Poziom: Liceum i Technikum
Przedmiot: Filozofia
Zajęcia odbywaja się w dniach: Piątek o godzinie 15:00,

Czego się nauczysz?

Kursy stworzone pod Twoje potrzeby

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
  • Michał

    Uczeń 4 klasy liceum

    Logo
    Logo