Zapisy trwają

Czasy teraźniejsze - Present Simple, Present Continuous oraz Present Perfect

Kurs nastawiony na wyrażanie teraźniejszości w trzech "różnych" czasach języka angielskiego. Kolejne lekcję odpowiedzą na pytanie "ale po co aż trzy.... jeden im nie wystarczy?", nauczy Cię rozpoznawać ich zastosowanie w sytuacjach testowych (krótki kontekst) oraz tych bardziej codziennych (filmy, prasa, typowa komunikacja). Podczas kolejnych lekcji prześledzimy budowę, wyrazy i wyrażenia charakterystyczne, typowe błędy i kalki językowe, a finalnie kurs ugruntuje Twoją wiedzę w serii ćwiczeń online (filmy oraz ćwiczenia testowe).

Poznaj nauczyciela:
Doświadczony Pedagog
Kamil B.

Dzień dobry, w trakcie mojej pracy z młodzieżą nazbierało już się umiejętności tłumaczenia "na chłopski rozum i kobiecą intuicję" bo wiele, na pozór skomplikowanych rzeczy, jesteśmy w stanie wytłumaczyć na zdrowy rozsądek.... choć Anglicy są miejscami naprawdę kreatywni :-) Z wieloma mam stały kontakt więc poza językiem testowym możemy również opanować bardziej "ludzkie zwroty". W swojej pracy bazuje na autentycznych materiałach tj. bajki, seriale, filmy jak również na materiałach testowych przygotowujących do egzaminu 8-klasisty czy też matury podstawowej bądź rozszerzonej. Dostępne są pakiety lekcji (na chwilę obecną głównie gramatyka) oraz lekcje indywidualne jeśli interesuje Cię tylko jedno zagadnienie. Słownictwo lub lista czasowników nieregularnych nie chcą zostać w głowie? Są na to mnemotechniki. Podczas zajęć to Ty decydujesz czym aktualnie będziemy się zajmować: gramatyką, a może dziś pogadamy i rozkręcimy się językowo. Pisanie? Twoja decyzja. Problem z rozpoznaniem czasów, pisaniem w języku angielskim, a może jednak zwyczajnie przełamiemy barierę językową i omówimy jak się pozbyć lęków - tu akurat jest jedna i banalna odpowiedź - zaczniemy "rozmawiać" i prowadzić interakcję, a nie suchy monolog. Zapraszam do zapoznania się z kalendarzem. Pozdrawiam Kamil Buliński


Szczegóły kursu:
Status: Zapisy trwają
Cena jednej lekcji: 58
Najwcześniejsza data startu kursu: 01-09
Zapisanych uczniów: 0 / 10
Poziom: Liceum i Technikum
Przedmiot: Język Angielski
Zajęcia odbywaja się w dniach: Czwartek o godzinie 17:00,

Czego się nauczysz?

Kursy stworzone pod Twoje potrzeby

Opis lekcji:
Lekcja serii Q&A (pytamy i odpowiadamy - działa w dwie strony :), aby zorientować się w umiejętnościach grupy.

Opis lekcji:
Budowa zdań [+], [-] i [?]. Jak tworzyć pytania oraz jak na nie odpowiadać.

Opis lekcji:
Czy czasowniki modalne to też teraźniejszość? A może już przeszłość? Kiedy i po co ich używać?

Opis lekcji:
Present Perfect to ostatni z czasów teraźniejszych choć podobno najbardziej problematyczny. Rozwiejmy wszelkie wątpliwości z nim związane.

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
  • Michał

    Uczeń 4 klasy liceum

    Logo
    Logo