Zapisy trwają

Angielskie czasy w pigułce

W kursie zapoznasz się z najważniejszymi czasami używanymi w języku angielskim. Nauczysz się intuicyjnie wyczuwać, jaki czas użyć, dzięki zapoznaniu się z aspektami, które są kluczem do zrozumienia English Tenses. Będzie trochę teorii, ale przede wszystkim skupimy się na praktycznym zastosowaniu czasów angielskich.

Poznaj nauczyciela:
Doświadczony Pedagog
Klaudia S.

Nazywam się Klaudia Stefańska. Od ponad 20 lat pomagam osobom dorosłym nauczyć się posługiwać językiem angielskim bez lęku i skrępowania. Jeśli czujesz, że stoisz w miejscu, masz problemy ze zorganizowaniem swojej nauki bądź brak Ci pewności siebie w mówieniu chętnie doradzę i poprowadzę Cię ku płynności językowej. Na moich zajęciach skupiam się głównie na komunikacji. Pomagam pokonać blokady w mówieniu jednocześnie rozwijając pozostałe umiejętności językowe. Plan nauki dostosowuję indywidualnie do każdego słuchacza, wykorzystując materiały autorskie oparte na źródłach autentycznych. Jeśli więc chcesz w końcu poczuć się pewnie ze swoim angielskim zapraszam serdecznie zarówno w świecie wirtualnym jak i w realu. Trzymam kciuki za szybkie efekty!


Szczegóły kursu:
Status: Zapisy trwają
Cena jednej lekcji: 34
Najwcześniejsza data startu kursu: 06-10
Zapisanych uczniów: 0 / 30
Poziom: Liceum i Technikum
Przedmiot: Język Angielski
Zajęcia odbywaja się w dniach: Czwartek o godzinie 15:30,

Czego się nauczysz?

Kursy stworzone pod Twoje potrzeby

Opis lekcji:
Nie da się swobodnie posługiwać angielskimi czasami bez zrozumienia aspektów występujących w tym języku. W ciągu tej lekcji poznasz 4 aspekty: simple, continuous, perfect i perfect continuous. Będą one stanowiły bazę do tworzenia wszystkch czasów w języku angielskim.

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opis lekcji:

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
  • Michał

    Uczeń 4 klasy liceum

    Logo
    Logo