Lekcje indywidualne i grupowe

Platforma, która pomoże Ci rozwiązać bieżące problemy w nauce, przygotować się do egzaminów czy testów i rozwinąć swoje zainteresowania.

Wybieraj z ponad 900 dostępnych nauczycieli

Mówią o nas:

Zajęcia grupowe

Jakościowa edukacja
w przystępnej cenie

Nauka w małych grupach pod nadzorem doświadczonych nauczycieli

WOS. Ustrój RP
Liceum i Technikum | Wos

Zajęcia w ramach kursu z zakresu ustroju Rzeczypospolitej Polskiej mają na celu zapoznanie uczniów i uczennic liceów z zagadnieniami prawa konstytucyjnego RP wymaganych na egzaminie z wiedzy o społeczeństwie. Spotkania nie będą opierały się wyłącznie na teorii, nie będą streszczeniem tego, co znajduje się w szkolnych podręcznikach. Będą to spotkania, które będą swoistą odpowiedzią na wymagania egzaminacyjne z podstawy programowej WOS. Uczestnicy będą mieli szansę podczas zajęć kursowych opanować wszystkie niezbędne wiadomości teoretyczne, potrzebne umiejętności praktyczne oraz sprawdzić swoją wiedzę. Podczas kursu są zadawane zadania domowe, odbywa się również ewaluacja kursantów i kursantek, celem motywacji do nauki i określenia progressu wiedzy oraz umiejętności.

Kamil U.

8
lekcji
36
za lekcję
30
miejsc
Matura - język polski - poziom podstawowy (stara formuła)
Liceum i Technikum | Język Polski

Kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego dla absolwentów technikum (po gimnazjum)

Tomasz Z.

15
lekcji
30
za lekcję
4
miejsc
Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego
Podstawówka | Język Angielski

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego obejmuje wszystkie zagadnienia wymagane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Podczas kursu omówimy różne typy zadań egzaminacyjnych: znajomość środków i funkcji językowych, zadania sprawdzające umiejętność czytania krótkich tekstów, rozumienia ze słuchu oraz tworzenia wypowiedzi pisemnych. Dzięki odpowiedniej ilości materiału utrwalającego uczniowie będą mogli usystematyzować i powtórzyć znajomość najważniejszych słów i zwrotów oraz kluczowych struktur gramatycznych.

Magdalena C.

30
lekcji
52
za lekcję
12
miejsc
Matematyka - egzamin ósmoklasisty
Podstawówka | Matematyka

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

Renata K.

30
lekcji
40
za lekcję
20
miejsc

300+

Lekcji dziennie

900+

Profesjonalnych nauczycieli

94%

Zadowolonych klientów

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
 • Michał

  Uczeń 4 klasy liceum

  Nasi nauczyciele

  Zaufaj profesjonalnym korepetytorom

  Dorota G.
  Jestem dyplomowanym nauczycielem matematyki z ponad 30-letnim stażem pracy. Mam doświadczenie w pracy z uczniami ze szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.
  Gabriela G.
  Parę razy udzielałam lekcji matematyki oraz chemii osobom z młodszych klas, jednak nigdy nie prowadziłam oficjalnych korepetycji.
  Kamil U.
  Dzięki rzetelnej pracy w liceum jako gospodarz merytoryczny koła olimpijskiego WOS, uzyskałem tytuł Laureata Olimpiady WOS. Swój potencjał postanowiłem wykorzystać, tworząc kurs maturalny, dzięki którym moi uczniowie uzyskiwali najwyższe wyniki w Polsce (powyżej 80-90%). Mój program tutoringowy pomaga 2 grupom maturzystek i maturzystów zyskać fundament teoretyczny, ale przede wszystkim technikę rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Prowadzenie tych zajęć sprawia mi dużą satysfakcję. Prowadzę również korepetycje indywidualne.
  Arkadiusz l.
  Od kilkunastu lat pracuję w szkole średniej. Prowadzę webinary dla maturzystów - w roku szkolnym 2021/22 przygotowywało się ze mną kilkadziesiąt tysięcy maturzystów. Jestem egzaminatorem maturalnym oraz autorem poradników dla nauczycieli matematyki.

  Najczęściej zadawane pytania

  By wykupić lekcję indywidualną, przejdź do wyszukiwarki nauczycieli i znajdź swojego idealnego korepetytora. Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie odpowiedniej osoby, skontaktuj się z naszym konsultantem edukacyjnym. Po wybraniu nauczyciela, wybierz pasującą Ci godzinę i wykup niezbędne do zapłacenia za lekcję kredyty. Lekcja odbędzie się bezpośrednio na platformie w wybranym przez Ciebie przy zakupie czasie.

  By wykupić lekcję grupową, przejdź do zakładki Kursy na stronie głównej Nauczeni.pl i znajdź lekcję, która odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli wśród dostępnych kursów nie ma potrzebnej CI lekcji, napisz na kontakt@nauczeni.pl lub skontaktuj się z naszym konsultantem edukacyjnym.

  Liczba osób obecnych na lekcji grupowej zależy od polityki danego nauczyciela. Minimalną i maksymalną liczbę osób możesz sprawdzić w opisie każdego z kursów.

  Możesz odwołać lekcję zgodnie z polityką ustaloną przez wybranego przez Ciebie nauczyciela. By to zrobić, zaloguj się do swojego profilu, wejdź w Moje lekcje i odwołaj odpowiednią lekcję.

  By sprawdzić nadchodzące lekcje, zaloguj się do swojego profilu i wejdź w zakładkę Nadchodzące lekcje w menu górnym.

  Logo
  © Nauczeni.pl 2022, Nauczeni.pl sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Logo
  Logo