Lekcje indywidualne i grupowe

Platforma, która pomoże Ci rozwiązać bieżące problemy w nauce, przygotować się do egzaminów czy testów i rozwinąć swoje zainteresowania.

Wybieraj z ponad 900 dostępnych nauczycieli

Mówią o nas:

Zajęcia grupowe

Jakościowa edukacja
w przystępnej cenie

Nauka w małych grupach pod nadzorem doświadczonych nauczycieli

Moda na Polski 1.
Podstawówka | Język Polski

Kurs jest przeznaczony dla ósmoklasistów. Składa się z 17 lekcji realizowanych dwa razy w tygodniu. Podczas zajęć uczniowie poznają wymagania na egzamin ósmoklasisty, budowę testu egzaminacyjnego, listę lektur, doskonalą umiejętność redagowania rozprawki i opowiadania twórczego oraz rozwiązują zadania egzaminacyjne.

Barbara B.

17
lekcji
28
za lekcję
10
miejsc
Angielskie czasy w pigułce
Liceum i Technikum | Język Angielski

W kursie zapoznasz się z najważniejszymi czasami używanymi w języku angielskim. Nauczysz się intuicyjnie wyczuwać, jaki czas użyć, dzięki zapoznaniu się z aspektami, które są kluczem do zrozumienia English Tenses. Będzie trochę teorii, ale przede wszystkim skupimy się na praktycznym zastosowaniu czasów angielskich.

Klaudia S.

10
lekcji
34
za lekcję
30
miejsc
Egzamin ósmoklasisty
Podstawówka | Matematyka

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki - wyjaśnienie teoretyczne i rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych

Leszek O.

22
lekcji
3
za lekcję
12
miejsc
Powtórka przed maturą (zakres podstawowy)
Liceum i Technikum | Matematyka

Kurs przeznaczony jest dla maturzystów, którzy chcą gruntownie powtórzyć materiał ze wszystkich zagadnień występujących na maturze. Kurs opiera się na opracowanych przez MEN zagadnieniach egzaminacyjnych obowiązujących na egzaminie maturalnym w 2023. Postaram się w jasny i przyjazny sposób przeprowadzić Cię przez wszystkie zagadnienia maturalne. Po krótkim wprowadzeniu w dany temat będziemy wspólnie rozwiązywać zadania maturalne z lat poprzednich. Będą również zadania nowego typu opracowane przeze mnie dostosowane do zmienionej formy egzaminu i do nowych zagadnień. Będziesz mógł/mogła zadawać pytania na które chętnie odpowiem. Po każdych zajęciach otrzymasz ode mnie zadania do samodzielnej pracy i plik pdf z notatką z lekcji i przerabianymi zadaniami. Po każdej powiązanej partii materiału udostępnię Ci quiz, więc poznasz stopień opanowania przerabianych zagadnień (łącznie 11 testów).

Agnieszka W.

38
lekcji
34
za lekcję
10
miejsc

300+

Lekcji dziennie

900+

Profesjonalnych nauczycieli

94%

Zadowolonych klientów

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
 • Michał

  Uczeń 4 klasy liceum

  Nasi nauczyciele

  Zaufaj profesjonalnym korepetytorom

  Dorota G.
  Jestem dyplomowanym nauczycielem matematyki z ponad 30-letnim stażem pracy. Mam doświadczenie w pracy z uczniami ze szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Od września br. przebywam na nauczycielskim świadczeniu kompensacyjnym.
  Dobrawa S.
  Moje doświadczenie to: - 20 lat udzielania korepetycji indywidualnych i w małych grupach, głównie z matematyki, - współpraca z zespołem Pi-stacji (tworzenie wideolekcji z chemii, fizyki i biologii, prowadzenie webinarów powtórzeniowych dla maturzystów i arkuszy do matury próbnej z Pi-stacją).
  Marek W.
  Magister elektrotechniki z sześcioma latami doświadczenia w udzielaniu korepetycji (zacząłem w trzeciej klasie liceum). Odkąd pamiętam tłumaczę fizykę oraz matematykę z dobrymi efektami, od trzech lat doszła do tego informatyka w postaci przygotowywania uczniów do matury oraz nauczania języka Python.
  Kamil U.
  Dzięki rzetelnej pracy w liceum jako gospodarz merytoryczny koła olimpijskiego WOS, uzyskałem tytuł Laureata Olimpiady WOS. Swój potencjał postanowiłem wykorzystać, tworząc kurs maturalny, dzięki którym moi uczniowie uzyskiwali najwyższe wyniki w Polsce (powyżej 80-90%). Mój program tutoringowy pomaga 2 grupom maturzystek i maturzystów zyskać fundament teoretyczny, ale przede wszystkim technikę rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Prowadzenie tych zajęć sprawia mi dużą satysfakcję. Prowadzę również korepetycje indywidualne.

  Najczęściej zadawane pytania

  By wykupić lekcję indywidualną, przejdź do wyszukiwarki nauczycieli i znajdź swojego idealnego korepetytora. Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie odpowiedniej osoby, skontaktuj się z naszym konsultantem edukacyjnym. Po wybraniu nauczyciela, wybierz pasującą Ci godzinę i wykup niezbędne do zapłacenia za lekcję kredyty. Lekcja odbędzie się bezpośrednio na platformie w wybranym przez Ciebie przy zakupie czasie.

  By wykupić lekcję grupową, przejdź do zakładki Kursy na stronie głównej Nauczeni.pl i znajdź lekcję, która odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli wśród dostępnych kursów nie ma potrzebnej CI lekcji, napisz na kontakt@nauczeni.pl lub skontaktuj się z naszym konsultantem edukacyjnym.

  Liczba osób obecnych na lekcji grupowej zależy od polityki danego nauczyciela. Minimalną i maksymalną liczbę osób możesz sprawdzić w opisie każdego z kursów.

  Możesz odwołać lekcję zgodnie z polityką ustaloną przez wybranego przez Ciebie nauczyciela. By to zrobić, zaloguj się do swojego profilu, wejdź w Moje lekcje i odwołaj odpowiednią lekcję.

  By sprawdzić nadchodzące lekcje, zaloguj się do swojego profilu i wejdź w zakładkę Nadchodzące lekcje w menu górnym.

  Logo
  © Nauczeni.pl 2022, Nauczeni.pl sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Logo
  Logo