1 darmowa lekcja
Wojciech Tomaszewski
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Liceum i Technikum:

Więcej informacji

Numer telefonu: +48607103223

  • Jestem, no cóż, chemikiem 🧑‍🔬. Chemikiem ze szczerą pasją. Oprócz tego zajmuję się robieniem muzyki - jestem gitarzystą 🎸 i wokalistą 🎤heavymetalowej kapeli Söver . Kocham zwierzaki wszelkiej maści i rozmiarów 😊.
  • Jestem osobą, która od czasu wczesnej szkoły podstawowej zafascynowana była przyrodą, a w szczególności przedziwnym i często tajemniczym i niezrozumiałym światem chemii. Chętnie pomogę Tobie na Twojej drodze z tą dziedziną (bez znaczenia jak bardzo wyboista lub usłana kwiatami była ona do tej pory). Jestem osobą prowadzącą na uczelni samodzielne badania naukowe, posiadam duży staż laboratoryjny. Jestem w stanie pomóc w przygotowaniach do egzaminów, konkursów i olimpiad (w tym z olimpiadą kuratoryjną i OlChemem, z którymi to mam bezpośrednie doświadczenie) 😊
  • 2012-2013 - Laureat kuratoryjnego Konkursu Chemicznego dla gimnazjalistów 2013-2016 V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie - profil chemiczno-fizyczny. 2016 - Egzamin maturalny 2016-2021 Studia inżynierskie na kierunku Technologia Chemiczna na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej. Praca dyplomowa w 2021 w Katedrze Chemii Fizycznej. Studia ukończone z oceną bardzo dobrą. 2021-obecne Studia magisterskie na kierunku Technologia Chemiczna i specjalizacji Chemia Medyczna na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej. Praca dyplomowa w Katedrze Chemii Fizycznej.
  • Mieszka w Warszawa
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 70

Logo
Logo