Elastycze odwoływanie
Radoslaw Miadielko
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Liceum i Technikum:

Wos

Więcej informacji

Numer telefonu: +48728708193

  • Poza nauką bardzo angażuję się w życie społeczno- polityczne. Jestem prezesem Koła Naukowego Praw Człowieka i Kryzysów Humanitarnych UW. Aktualnie jako koło prowadzimy kilka ciekawych projektów np. prowadzimy serie maturalną o prawach człowieka stricte ukierunkowaną na maturzystów. Oprócz tego byłem stażystą w departamencie GovTech, a aktualnie odbywam staż w NASK PIB. Uwielbiam organizować różnego rodzaju projekty i konferencje.
  • Od początku gimnazjum byłem związany z przedmiotem szkolnym o nazwie "Wiedza o społeczeństwie". Było to spowodowane głównie zamiłowaniem do polityki i wydarzeń na świecie. Byłem finalistą konkursu kuratoryjnego z tego przedmiotu. Następnie trafiłem do liceum, które pod względem matury z WoS-u oraz Olimpiad z zakresu polityczno-społecznego było najlepsze. Pozwoliło mi to bardzo rozwinąć moje umiejętności w tym zakresie oraz umocnić moją pasję do tego przedmiotu. Byłem uczestnikiem dalszych etapów Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, Laureatem Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności oraz finalistom konkursu Wiedzy o Politologii. Aktualnie jestem studentem I roku stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.
  • -XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie (jedna z najlepszych szkół w Polsce) -I rok stosunków międzynarodowych (Uniwersytet Warszawski)
  • Mieszka w Warszawa
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 87

Logo
Logo