Elastycze odwoływanie
Olaf Bokas
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Liceum i Technikum:

Chemia

Podstawówka:

Chemia

Więcej informacji

Numer telefonu: +48 795208090

  • Mam 18 lat. Chemia od małego jest moja pasją. W szkole przez wszystkie lata miałem 6. W 8 klasie w konkursie chemicznym zająłem 8 miejsce w Polsce. Później przyszedł czas na licealną olimpiadę. Szykowałem się do niej, siedząc nad zadaniami i książkami akademickimi 13h dziennie. Materiał z liceum skończyłem przerabiać w trakcie 2 klasy. Potem już była olimpiada. W olimpiadzie wiedzy chemicznej UJ jestem finalistą. Jeśli chodzi o nauczanie to kładę nacisk na logiczne zrozumienie tematu, a nie pamięciowe reguły. Robię to z przyjemnością. Jestem cierpliwy i w dobrym kontakcie z uczniami. Korepetycje prowadzę na tablicy online.
  • Miałem wielu uczniów na różnych poziomach edukacyjnych. Przygotowywałem studenta, który podchodził do matury z chemii drugi raz. Nasze przygotowania poskutkowały tym, że dostał się na uczelnię medyczną. Mam też uczniów z liceum, z którymi na bieżąco przerabiam materiał. Poza tym uczę też dzieci z podstawówki. Przygotowuje do sprawdzianów, tłumaczę zagadnienia, których nie rozumieją.
  • Szkoła podstawowa nr 63 we Wrocławiu Szkoła podstawowa nr 71 we Wrocławiu Liceum Ogólnokształcące VII we Wrocławiu Liceum ogólnokształcące V we Wrocławiu
  • Mieszka w Wrocław
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 70

Logo
Logo