Doświadczony nauczyciel
Marzena Czaplicka
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Liceum i Technikum:

Język Angielski

Podstawówka:

Język Angielski

Więcej informacji

Numer telefonu: +48 725 460 479

  • Od zawsze wiedziałam, że chcę zostać nauczycielką języka angielskiego. Na początku swojej kariery nauczałam wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych... Dzisiaj wiem, że najbardziej odnajduję się w nauczaniu młodzieży. Jestem ekspertem jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty czy egzaminu maturalnego z j. angielskiego. Moi uczniowie uzyskują bardzo wysokie wyniki na tych egzaminach. Posiadam ogromny warsztat pracy: korzystam z innowacyjnych narzędzi w nauczaniu, dlatego też moje lekcje są zawsze wartościowe i efektywne. Nieustannie się szkolę, aby być na bieżąco ze zmianami w egzaminach czy nowatorskich rozwiązaniach w nauczaniu j. angielskiego.
  • Jestem aktywnym zawodowo nauczycielem szkoły średniej. Od 8 lat przygotowuję młodzież do egzaminu maturalnego. Już w trakcie studiów zaczęłam udzielać korepetycji i prowadzić zajęcia grupowe. Moje doświadczenie w nauczaniu wynosi zatem 12 lat. Od dwóch lat prowadzę również zajęcia online - indywidualne i grupowe.
  • Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra. Wcześniej tytuł licencjata uzyskałam na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim na tym samym kierunku.
  • Mieszka w Ełk
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 115
  • Zajęcia stacjonarnie u nauczyciela: 115

Logo
Logo