Katarzyna Styka
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Liceum i Technikum:

Język Francuski

Więcej informacji

Numer telefonu: +48 604 260 143

  • Dużo satysfakcji daje mi uczenie się języków obcych i porównywanie ich funkcjonowania na różnych poziomach (gramatycznym, leksykalnym, fonetycznym). Poza językiem francuskim posługuję się także angielskim oraz włoskim. Lubię spędzać czas na lekturze ciekawych powieści oraz biografii i literatury faktu. Cenię sobie życie rodzinne - dyskusje ze zbuntowanymi nastolatkami oraz zabawy z żywym wczesnoszkolniakiem :)
  • Zaraz po uzyskaniu dyplomu licencjata rozpoczęłam pracę w gimnazjum oraz liceum ogólnokształcącym jako nauczyciel. Po uzyskaniu tytułu magistra pozostałam przy pracy w liceum przygotowując uczniów do matury z języka francuskiego - podstawowej i rozszerzonej. Pracowałam również w szkołach językowych prowadząc kursy ogólne oraz maturalne. Jeszcze przed okresem edukacji zdalnej bardzo ceniłam na swoich lekcjach wykorzystywanie narzędzi cyfrowych, co pozwoliło mi gładko wdrożyć się w lekcje za pomocą platformy Teams oraz Skype. Uczę już od 20 lat!
  • Ukończyłam Uniwersytecki Ośrodek Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego oraz Wydział Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim na specjalności nauczycielskiej oraz tłumaczeniowej. Doskonaliłam się na wielu specjalistycznych kursach i szkoleniach z zakresu nauczania języka obcego - w szczególności języka francuskiego, zarówno w Polsce jak i we Francji.
  • Mieszka w Piaseczno
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 93

Logo
Logo