1 darmowa lekcja
Joanna Lizut
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Zajęcia pozaszkolne:

Logopedia

Podstawówka:

Język Hiszpański, Język Polski

Liceum i Technikum:

Język Hiszpański

Podstawówka:

Język Hiszpański, Język Polski

Więcej informacji

Numer telefonu: +34605536592

  • Od kilkunastu lat mieszkam w Madrycie. Pracuję w szkołach językowych jako lektorka języka hiszpańskiego i polskiego jako obcego. Doskonale znam trudności osób polskojęzycznych w opanowywaniu hiszpańskiej gramatyki, wymowy i akcentu. Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm i doświadczenie z dużą uważnością na zdolności, predyspozycje, potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Wyznaję zasadę, że odpowiedni dobór metod, technik i materiałów dydaktycznych do indywidualnych celów, potrzeb i preferencji ucznia, to klucz do sukcesu. Na moich zajęciach uczeń ma okazję nauczyć się nie tylko języka normatywnego (książkowego), ale i aktualnie używanego w mowie codziennej przez rodowitych użytkowników. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, efektywna, a przyswajanie języka ciekawą przygodą otwierającą wiele nowych możliwości w życiu zawodowym, jak i osobistym. Z dużym zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce, neurolingwistyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Za pomocą coraz nowszych technologii ułatwiam i usprawniam nabywanie nowych umiejętności i doskonalenie znajomości języka. Na swoich kursach staram się, aby proces uczenia się języka stawał się dla ucznia przyjemną i efektywną zabawą, a spotkanie z nową kulturą – inspirującą przygodą. Zapraszam!
  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W ZAKRESIE NAUCZANIA: 2020 – obecnie: lektorka języka hiszpańskiego w szkołach językowych (kursy indywidulne prowadzone w systemie zdalnym) 2012– obecnie: lektorka języka hiszpańskiego jako obcego - kursy indywidualne - klienci prywatni i biznesowi, dorośli i dzieci) 2012 – obecnie: lektorka języka polskiego jako obcego dla osób hiszpańskojęzycznych (zajęcia indywidualne i grupowe - klienci prywatni i biznesowi, dorośli i dzieci) 2011-obecnie - nauczyciel języka polskiego jako drugiego/obcego, logopeda szkolny w szkołach polonijnych w Madrycie
  • Studia wyższe: Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych oraz Wydziału Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Studia podyplomowe: - Przygotowanie pedagogiczne do naucznia języka obcego (WSKZ) - Logopedia szkolna (Uniwersytet Antonio de Nebrija w Madrycie) - Stosunki międzynarodowe i dyplomacja (Collegium Civitas i Polska Akademia Nauk) Kursy i szkolenia w zakresie naucznia języka obcego: - Coaching językowy (Szkoła języka polskiego Glossa) - Neurodydaktyka i psychologia naucznia, dr Marek Kaczmarzyk. - Wprowadzenie do neurobiologii (Copernicus Center for Interdisciplinary Studies) - Rozwój mowy u dzieci dwujęzycznych (ORPEG Warszawa) - Retoryka praktyczna (Polska Akademia Nauk) - Nauczanie języka hiszpańskiego jako obcego (Universidad de Alcalá de Henares). - Poprawność, styl i warianty języka hiszpańskiego (Universidad Autónoma de Barcelona). - Kurs doskonalący biegłe posługiwanie się językiem hiszpańskim w mowie i piśmie (poziom C1-C2, EOI Madrid)
  • Mieszka w Madryt
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 109

Logo
Logo