Joanna Gadacz
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Liceum i Technikum:

Język Włoski

Więcej informacji

Numer telefonu: +48515845960

  • Jestem Asia i uczę języka włoskiego. Pomagam mówić poprawnie i bez lęku. Ucząc gramatyki nie poprzestaję na uzupełnianiu luk w zdaniach, ale wprowadzam ćwiczenia wykorzystujące poznane formy w mowie. Uczę, bo lubię. Może brzmi banalnie, ale nic nie daje mi takiej radości, jak obserwowanie rozwoju innych. Na pierwszych zajęciach ktoś umie powiedzieć „pizza” i „spaghetti”, a po kilku miesiącach tworzy zdania w 2 czasach. A ja wtedy pękam z dumy, bo wiem, że miałam w tym swój skromny udział. Po drugie uwielbiam tłumaczyć zawiłości włoskiej gramatyki. Mimo że powszechnie uważa się, że włoski jest prostym językiem, to jednak rzeczywistość jest trochę bardziej skomplikowana 😉 A po trzecie - chciałabym pomagać ludziom w tym, z czym sama borykałam się (i czasami dalej się borykam) – czyli lękiem w mówieniu w obcym języku. "A bo ktoś mnie nie zrozumie", "a co inni pomyślą, jak się pomylę" - sama miałam często takie myśli, więc wiem przez co przechodzi większość uczniów.
  • Od 2017 roku prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe z języka włoskiego, a od 2018 roku uczę studentów filologii na Uniwersytecie Śląskim (prowadzę przedmioty z Praktycznej Nauki Języka Włoskiego). Po studiach prowadziłam też przez pół roku lektorat z języka polskiego na Uniwersytecie w Bari.
  • 2015 - półroczny pobyt na Erasmusie na Università degli Studi di Macerata 2017 - półroczny pobyt na Erasmusie na L'Università degli Studi di Napoli "L'Orientale" 2013 - 2018 studia licencjackie i magisterskie na Uniwersytecie Śląskim, kierunek: filologii, specjalność: język włoski z programem tłumaczeniowym
  • Mieszka w Katowice
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 93

Logo
Logo