Elastycze odwoływanie
Ewelina Pawlak
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Podstawówka:

Język Angielski

Liceum i Technikum:

Język Angielski

Więcej informacji

Numer telefonu: +48605878112

  • Oprócz posiadania formalnych kwalifikacji do nauczania języka angielskiego, jestem także PASJONATKĄ tego języka. Uczę z pasją i wkładam w to całe moje serce. Podczas swoich zajęć korzystam z licznych pomocy dydaktycznych oraz nowatorskich i niesztampowych pomysłów do przekazywania wiedzy. Ponadto, pozytywnie motywuję do nauki i podpowiadam jak uczyć się skutecznie. Uwielbiam rozwijać i udoskonalać swój warsztat metodyczny. W wolnym czasie uczestniczę w warsztatach i webinariach metodycznych. Poza nauczaniem, interesuję się tłumaczeniami, psychologią oraz sportem.
  • Jestem nauczycielem, lektorem i korepetytorem języka angielskiego z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu. W ciągu tych 10 lat uczyłam uczniów w różnych grupach wiekowych (dzieci przedszkolne, uczniów z klas I-III, uczniów z klas IV-VIII, młodzież ze szkół średnich oraz dorosłych) oraz na różnych poziomach zaawansowania języka (od początkującego do zaawansowanego) zarówno w szkołach językowych, publicznych, jak i udzielając prywatnych lekcji/korepetycji. Posiadam również profesjonalne doświadczenie w przygotowaniu uczniów do Egzaminu Ósmoklasisty oraz Matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego ogólnego, biznesowego, angielskiego dla dzieci, tłumaczeniu zagadnień gramatycznych oraz konwersacji.
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Magister filologii angielskiej. Specjalizacje: nauczanie języka angielskiego i tłumaczenia.
  • Mieszka w Toruń
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 81

Logo
Logo