1 darmowa lekcja
Belgutei Tsevegmed
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Liceum i Technikum:

Matematyka

Podstawówka:

Matematyka

Więcej informacji

Numer telefonu: +48531233233

  • Jestem studentem kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a także informatyki na Uniwersytecie Warszawskim. Od zawsze pasjonowała mnie matematyka i chciałbym pomóc innym w jej zrozumieniu i osiągnięciu swoich celów. Na zajęciach skupiam się na tym, by uczeń zrozumiał materiał, stawiam duży nacisk na to by nie uczyć się wzorów na pamięć tylko umieć je zawsze wyprowadzić, ponieważ pamięć może mylić, lecz zrozumienie nie:). Staram się uczyć pewnego, uniwersalnego podejścia do zadań, tzn. zadawania sobie pytań, szukania przyczyn i skutków i polegania na faktach, które nie widzimy, ale udowodnimy. Takie podejście sprawia, że ŻADNE zadanie, niezależnie od obszaru matematyki, jest jak najbardziej rozwiązywalne.
  • Profesjonalnie korepetycjami zajmuje się od 3 lat, lecz tak naprawdę już od podstawówki aż do liceum pomagałem moim rówieśnikom w nauce czy to zrozumieniu materiału, który był przerabiany, czy to zdać sprawdzian na wyższą ocenę. Z matematyki rozszerzonej uzyskałem wynik 94%, a z podstawowej 100%.
  • - LO nr 9 im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie - Warszawski Uniwersytet Medyczny, kierunek lekarski - Politechnika Warszawska, kierunek inżynieria biomedyczna
  • Mieszka w Warszawa
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 81
  • Zajęcia stacjonarnie u nauczyciela: 81

Logo
Logo