Elastycze odwoływanie
Antonina Ślubowska
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Podstawówka:

Chemia, Matematyka

Liceum i Technikum:

Chemia, Matematyka

Więcej informacji

Numer telefonu: +48600004880

  • Jestem studentką VI roku medycyny na WUM oraz II roku matematyki i analizy danych na Wydziale MiNI PW. W przyszłości bardzo chciałabym mieć możliwość łączenia w życiu zawodowym obu tych dziedzin. Lubię poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym była zawsze chemia. W gimnazjum zostałam laureatką przedmiotowego konkursu kuratoryjnego, a w liceum wyróżnioną finalistką Olimpiady Chemicznej. Udzielanie korepetycji traktuję przede wszystkim jako hobby. Praca ta sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Jestem z natury pogodna i cierpliwa, co ułatwia mi kontakt z uczniami. Przepadam za jazdą na rowerze, wycieczkami w góry i nauką języków obcych :)
  • W branży edukacyjnej działam od czerwca 2016 roku. Przez ten czas zdobyłam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych na różnych poziomach zaawansowania dla uczniów w wieku od 8 do 30+ lat. Ostatnio zdałam sobie sprawę, że spędziłam już na uczeniu ponad 3000 godzin ;) Współpracowałam z kilkoma firmami oraz fundacjami. Przygotowywałam uczniów SP i gimnazjum do konkursów przedmiotowych, prowadziłam kursy do egzaminów gimnazjalnych, 8-klasisty i maturalnych, uczestniczyłam w organizacji nauczania domowego, współorganizowałam obozy naukowe, a także pomagałam (długoterminowo i doraźnie) w opanowaniu bieżącego materiału szkolnego. Moje główne obecne obszary działania: Matematyka: przygotowania do egzaminu 8-klasisty, przygotowanie do matury podstawowej, pomoc w opanowaniu bieżącego materiału szkolnego (SP, LO/technikum poziom podstawowy) Chemia: przygotowanie do matury rozszerzonej, przygotowanie do konkursu kuratoryjnego, wsparcie w opanowaniu bieżącego materiału szkolnego (SP, LO/technikum - poziom podstawowy i rozszerzony)
  • Od 2016 : Kierunek Lekarski, Warszawski Uniwersytet Medyczny; Od 2020 : Kierunek Matematyka i Analiza Danych, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, Politechnika Warszawska; W latach 2013-2016 : Klasa matematyczno-przyrodnicza, XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
  • Mieszka w Warszawa
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 115

Logo
Logo