Doświadczony nauczyciel
Aleksandra Dąbrowska
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Podstawówka:

Język Angielski

Liceum i Technikum:

Język Angielski

Więcej informacji

Numer telefonu: +48530840240

  • Parę słów o mnie : matka dwóch dorosłych synów, psiolubna, entuzjastka nauki języków obcych, podróży po świecie i układania puzzli. Tolerancyjna i życzliwa optymistka.
  • Posiadam wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu do egzaminów z języka angielskiego, obecnie szczególnie do egzaminu ósmoklasisty i maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Na zajęciach pracujemy na materiałach egzaminacyjnych, omawiamy słownictwo i struktury gramatyczne. Zwracam szczególną uwagę na "haczyki" egzaminacyjne. Nie śpiewamy piosenek, nie opowiadamy bajek, nie zbaczamy z tematu, jednym słowem nie tracimy czasu. Z uczniami przygotowującymi się do egzaminu ustnego pracujemy nad płynnymi wypowiedziami na wszelkie możliwe tematy pojawiające się w pytaniach egzaminatorów. Pilnujemy czasu wypowiedzi i poprawności językowej. Z uczniami potrzebującymi doraźnej pomocy w sprawdzeniu szkolnej pracy domowej czy wytłumaczeniu konkretnego zagadnienia gramatycznego "w pigułce" pracuję w ramach dyżurów nauczycielskich, które codziennie będę aktualizować w kalendarzu.
  • Pedagog, Magister, Uniwersytet Warszawski, posiadam certyfikat językowy Cambridge Certificate of Proficiency in English (C2)
  • Mieszka w Gołubie
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 59

Logo
Logo