1 darmowa lekcja
Agnieszka Wichrowska
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Liceum i Technikum:

Matematyka

Podstawówka:

Więcej informacji

Numer telefonu: +48694413838

  • Jestem nauczycielką matematyki od ponad 25 lat. Pracuję w liceum i technikum, wcześniej pracowałam w gimnazjum. Od 12 lat jestem czynnym egzaminatorem maturalnym. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, wyżywam się pielęgnując kwiaty na działce lub spalając kalorie na siłowni :) Uwielbiam góry, szczególnie Bieszczady - tam czuję się wolna...
  • Bardzo lubię swoją pracę, najbardziej cenię sobie współpracę z młodzieżą. Jestem empatyczna i wyrozumiała. Staram się wspierać uczniów na każdym kroku. Uczniowie chwalą moje lekcje, twierdzą, że świetnie tłumaczę. Moi uczniowie mają wysoką zdalwalność egzaminu maturalnego. Jestem mamą tegorocznego maturzysty, więc doskonale rozumiem trudności i rozterki uczniów szkół podstawowych i średnich. Wiem z jaką wiedzą i umiejętnościami przychodzą po szkole podstawowej.
  • Ukończyłam studia matematyczne i informatyczne. Jestem egzaminatorem maturalnym z matematyki od 12 lat i wykwalifikowanym tutorem. Mimo posiadanego doświadczenia ciągle staram się wzbogacać swój warsztat pracy. Rokrocznie biorę udział w Kongersie Innowacyjnych Nauczycieli Matematyki.
  • Mieszka w Lubin
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 104

Logo
Logo