1 darmowa lekcja
Adam Majewski
Umów zajęcia

Nauczane przedmioty

Nauczane przedmioty:

Podstawówka:

WOS

Liceum i Technikum:

Wos

Więcej informacji

Numer telefonu: +48882051938

  • Interesuję się historią najnowszą, systemem politycznym III RP i prawami człowieka. Łącznie posiadam aż pięć tytułów z olimpiad przedmiotowych, interdyscyplinarnych i tematycznych. Jestem aktywnym społecznie warszawiakiem. Przewodniczę Młodzieżowej Radzie Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, zasiadam w Radzie Młodych przy 11. Światowym Forum Miejskim i jestem Ambasadorem Zrównoważonego Rozwoju. W czasie zajęć, które prowadzę, wykorzystuję nie tylko obszerną wiedzę, ale też bogate doświadczenie w prowadzeniu lekcji, perswazji czy motywacji.
  • Prowadzę prywatne lekcje przygotowujące przede wszystkim do egzaminu maturalnego z wiedzy o społeczeństwie. Prowadzę zajęcia online od 2020 roku współpracując od tamtego czasu z ośmioma uczniami. Pomogłem niejednemu uczniowi dostać się na upragniony kierunek studiów czy zdać maturę poziomie, na którym zależało moim podopiecznym.
  • Ukończyłem - z wyróżnieniem - liceum ogólnokształcące. Już w drugiej klasie zdobyłem I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o III RP i V miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Jestem Absolwentem Warszawskiej Akademii Młodych Liderów 4.0
  • Mieszka w Warszawa
Ceny zajęć

  • Zajęcia online: 93

Logo
Logo