Wspólnie zmieniajmy edukację pozaszkolną

Dołącz do społeczności nauczycieli spełnionych zawodowo i finansowo

banner image

Nasze funkcjonalności

Co oferuje platforma

feature-item-icon-1
Szybkie korepetycje

Uczniowie Nauczeni.pl mogą zgłaszać chęć odbycia krótszej, 20-minutowej lekcji bez potrzeby uprzedniego umawiania. Dla ciebie to możliwość szybkiego zarobku bez wychodzenia z domu.

feature-item-icon-2
Korepetycje grupowe

Nauczyciele Nauczeni.pl mogą organizować lekcje grupowe, które są tańszą opcją dla ucznia,więc to świetna opcja dla nauczyciela na większy zarobek w krótszym czasie.

feature-item-icon-3
Kalendarz

Uczniowie Nauczeni.pl rezerwują lekcje bezpośrednio w Twoim kalendarzu, zgodnie z Twoją polityką odwoływania zajęć. Koniec chaosu, przekładania zajęć i nakładających się spotkań.

feature-item-icon-4
Lekcje grupowe

Nauczeni umożliwiają tworzenie własnych kursów i prowadzenie zajęć grupowych z wieloma uczniami jednocześnie

feature-item-icon-5
Księgowość

Oferujemy Ci prywatnego, internetowego księgowego, który zajmie się Twoimi rozliczeniami adekwatnie do Twojej indywidualnej sytuacji podatkowej.

feature-item-icon-6
Rozliczenia

Ucząc w Nauczeni.pl wynagrodzenie otrzymujesz tak często, jak chcesz. Nie musisz prosić o płatność lub udostępniać swoich danych bankowych uczniowi.


Tylko 10% prowizji od ceny lekcji

Nauczeni.pl to całkowicie DARMOWA platforma do prowadzenia korepetycji z uczniami, których zaprosiłeś. Platforma pobiera 10% prowizji od lekcji udzielanych uczniom, którzy znaleźli Cię dzięki Nauczeni.pl.

 • Przejrzysty model rozliczeń
 • 0% prowizji od swoich uczniów
 • Gwarantowane stawki
 • 10% prowizji od nowych uczniów
 • Księgowość

  Pomoc w rozliczeniu podatków

  Platforma Nauczeni.pl oferuje pomoc w poprawnym rozliczaniu Twoich podatków z działalności korepetycyjnej. Skontaktuj się z naszym doradcą lub pobierz dokument tłumaczący różnice pomiędzy różnymi formami rozliczeń.

  Co mówią o nas nasi użytkownicy?

  Na Nauczeni.pl mogę planować swoje zajęcia, sama wyznaczam, kiedy i jak chcę pracować. Samo prowadzenie zajęć jest łatwe, komunikator prosto się obsługuje, podobnie jak tablicę, z której można korzystać w trakcie lekcji. Na tablicę można wrzucać też swoje karty pracy co bardzo ułatwia zajęcia.

  Joanna

  Pedagog, Liceum w Lublinie

  Sama zaczęłam właśnie karierę lektora tutaj. Wspaniała opieka i wsparcie techniczne. Zawsze mogłam liczyć na pomoc w zakresie prawnych rozliczeń. Bałam się, że są ukryte gdzieś haczyki, było zbyt idealnie… NIE MA HACZYKÓW

  Katarzyna Starzec

  Absolwentka filologii angielskiej

  Przed zajęciami, nauczyciel otrzymuje z dużym wyprzedzeniem wiadomość na e-mail i/lub sms. Wprowadzanie informacji o nauczycielu jest dosyć proste i każdy może potem zdecydować kiedy chce pracować. Świetne rozwiązanie zwłaszcza w obecnej sytuacji.

  Paulina

  Korepetytorka z wykształceniem pedagogicznym

  Logo
  © Nauczeni.pl 2022, Nauczeni.pl sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Logo
  Logo