Zajęcia grupowe

Jakościowa edukacja
w przystępnej cenie

Nauka w małych grupach pod nadzorem doświadczonych nauczycieli

WOS 1. Społeczeństwo i polityka
Liceum i Technikum | Wos

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować kurs z zakresu socjologii i politologii obejmującego zagadnienia egzaminacyjne z WOS z modułów: społeczeństwo, polityka. Zajęcia w ramach kursu są dedykowane zarówno dla osób uczących się wiedzy o społeczeństwie w szkole, jak i dla osób, które nie mają zajęć rozszerzonych z WOS. Każde zajęcia trwają ok. 1,5 godziny - mają miejsce raz w tygodniu. Wszystkie spotkania mają podobny schemat: (1) omówienie zagadnień teoretycznych, (2) analiza zadań maturalnych, (3) sesja Q&A, (4) podsumowanie zajęć. Zajęcia nie są streszczeniem zagadnień omówionych w podręcznikach szkolnych. To klarowne i rzetelne opracowanie wymagań egzaminacyjnych połączone z pracą grupową wśród kursantów i kursantek. Podczas swojej pracy stawiam na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy teoretycznej. Po każdych, lub co drugie zajęcia polecam wykonanie zadania domowego celem monitorowania progresu wiedzy i umiejętności maturalnych oraz społecznych. Po każdym module rekomenduję wykonanie testu podsumowującego, który jest opracowywany przeze mnie na podstawie materiałów źródłowych. Kurs składa się z 3 modułów: (1) Społeczeństwo, (2) Polityka i jej korelacja ze społeczeństwem, (3) Zagadnienia ustrojowe. Serdecznie zapraszam na moje zajęcia! Kursy grupowe z wiedzy o społeczeństwie prowadzę już od roku. Moi poprzedni kursanci osiągali wysokie noty maturalne, a atmosferę zajęć oceniają jako przyjazną do przyswajania nowych treści oraz powtarzania już tych zdobytych. W razie pytań można wysłać do mnie wiadomość za pośrednictwem: - Facebooka: https://www.facebook.com/urbuniu/ - Poczty mailowej: kamilurbanski14@gmail.com - LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/kamil-urba%C5%84ski-81178920a/ Do zobaczenia na zajęciach z wiedzy o społeczeństwie! Kamil Urbański

Kamil U.

25
lekcji
36
za lekcję
30
miejsc
Równania kwadratowe z parametrem - Matura rozszerzona z matematyki
Liceum i Technikum | Matematyka

Kurs przeznaczony jest dla maturzystów, którzy przygotowują się do matury rozszerzonej z matematyki. Równanie kwadratowe z parametrem to pewniak maturalny! Postaram się w jasny i przyjazny sposób przez 5 kolejnych lekcji przeprowadzić Cię przez typowe zadania maturalne dotyczące wspomnianego tematu. Na pierwszej lekcji poznamy wzory Viete’a i powtórzymy te zagadnienia które musisz umieć, aby przejść do zadań dotyczących równań kwadratowych z parametrem. Na drugiej i trzeciej lekcji zaczniemy rozwiązywać typowe zadania o niewysokim stopniu trudności. Natomiast lekcja 3 i 4 to zadania maturalne z ostatnich lat, ale już o podwyższonym stopniu trudności. Po każdych zajęciach otrzymasz ode mnie zadania do samodzielnej pracy, a na następnej lekcji udostępnię Ci moje rozwiązania, abyś mogła/mógł sprawdzić poprawność swojej pracy.

Agnieszka W.

5
lekcji
40
za lekcję
10
miejsc
Egzamin ósmoklasisty
Podstawówka | Matematyka

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki - wyjaśnienie teoretyczne i rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych

Leszek O.

22
lekcji
3
za lekcję
12
miejsc
Moda na Polski 3
Podstawówka | Język Polski

Kurs skierowany jest do ósmoklasistów intensywnie przygotowujących się do egzaminu. Uczniowie utrwalają wiedzę na temat lektur szkolnych, rozwiązują zadania egzaminacyjne dotyczące lektur, ćwiczą argumentowanie, charakteryzowanie, opisywanie postaci, miejsc, przedmiotów, redagowanie dialogów.

Barbara B.

24
lekcji
28
za lekcję
5
miejsc
Pisanie egzaminacyjne - E8
Podstawówka | Język Angielski

Kurs poświęcony umiejętności pisania w języku angielskim: od krótszych form aż po pisanie egzaminacyjne. W tym kursie pochylamy się nad elementami przekazywania informacji, wykorzystaniu odpowiednich czasów, analizie typowych błędów, a przede wszystkim rozwijamy znajomość synonimów i budowy zdań rozwiniętych dzięki czemu nie będziesz się martwił o min limit wyrazów.

Kamil B.

12
lekcji
52
za lekcję
12
miejsc
Copywriting internetowy
Zajęcia pozaszkolne | Inne

Chcesz zarobić pierwsze pieniądze nie wychodząc z domu? Zostań copywriterem. Twórz angażujące i sprzedające treści na blogi i strony firmowe w social mediach. Załóż własną agencję content marketingową i zarabiaj więcej niż średnia krajowa. Jeśli masz skończone 18 lat, zapraszam Cię na kurs, który pomoże Ci zdecydować, czy to droga dla Ciebie.

Ewa S.

10
lekcji
125
za lekcję
10
miejsc
KURS MATURALNY - matematyka - matura 2023
Liceum i Technikum | Matematyka

Zapomnij o długich i żmudnych przygotowaniach do matury! Zapomnij o wyniszczającym stresie! Jestem psycholożką z 7-letnim doświadczeniem w uczeniu matematyki. A siódemka to podobno szczęśliwa liczba! W ciągu semestralnego kursu maturalnego NA ŻYWO pomogę Ci w przygotowaniach do matury z matematyki! Wspólnie uporządkujemy Twoją wiedzę, rozwiążemy mnóstwo pewniaków maturalnych i omówimy techniki egzaminacyjne! Co dostajesz w ramach kursu: • COTYGODNIOWE SPOTKANIA na żywo (każde ze spotkań trwa 1,5h) przepełnione wiedzą • gotowe i estetyczne NOTATKI do wykorzystania również na późniejszych etapach nauki • ZADANIE DOMOWE - każde zadanie sprawdzam i wysyłam Ci informację zwrotną (dzięki temu wiesz, co idzie Ci super fajnie, a nad czym musisz jeszcze popracować) • omówienie teorii w oparciu o wytyczne CKE i zagadnienia maturalne • PEWNIAKI maturalne - bazujemy na zadaniach z poprzednich lat • CHECKLISTĘ maturalną - dzięki której masz jasną rozpiskę działów matematyki, które musisz opanować • SPOKÓJ, że uda Ci się zdać maturę z matematyki bez spiny! Do wyboru masz 2 terminy zajęć online: - ŚRODA godz. 18.30 - SOBOTA godz. 10.00 Zajęcia trwają 1,5 h. Koszt: 49 zł / 1,5 h W każdym momencie można zrezygnować z udziału w kursie – bez ponoszenia dodatkowych kosztów. OGARNIJMY RAZEM NOWĄ MATURĘ BEZ SPINY! A jeśli chcesz mnie lepiej poznać przed zapisaniem się na kurs – wpadnij na mój Instagram: matma.bez.spiny

Patrycja S.

15
lekcji
63
za lekcję
7
miejsc
Liczby i działania
Liceum i Technikum | Matematyka

Kurs dotyczy podstawowych pojęć z zakresu klasy pierwszej szkoły średniej. Przypominam w nim zasady wykonywania działań na wyrażeniach algebraicznych, wzory skróconego mnożenia, cechy podzielności liczb, działania na liczbach wymiernych i niewymiernych, podstawowe prawa dotyczące potęgowania i pierwiastkowania oraz definicję i podstawowe sposoby obliczania logarytmów. Kurs przygotowany jest w oparciu o nową podstawę programową (matura 2023), jednakże większość materiału nauczania może być również wykorzystana przez uczniów, realizujących "starą" podstawę.

Roman D.

10
lekcji
28
za lekcję
10
miejsc
Grupowy kurs online przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z matematyki
Podstawówka | Matematyka

Dlaczego wato wybrać ten kurs? » Skutecznie odświeżysz i uporządkujesz wiedzę » Powtórzysz najważniejsze zagadnienia potrzebne do zdania egzaminu z matematyki » Poznasz strategie rozwiązywania zadań i zastosujesz wskazówki w praktyce » Będziesz uczyć się z doświadczonym korepetytorem » Wszystkie niezbędne materiały do nauki dostaniesz w cenie kursu » Masz stały dostęp do nagrań zajęć, możesz powrócić do zagadnień w dowolnej chwili » W każdej chwili możesz skontaktować się z prowadzącą poprzez czat » Poza tym, że powtarzamy każdy dział po kolei, to między działami są powtórki z poprzednich działów, dzięki czemu w maju, będziesz pamiętał nawet to czego uczyłeś/aś się we wrześniu » Pod koniec kursu rozwiążemy wspólnie dwa przykładowe arkusze egzaminacyjne, które pozwolą Ci powtórzyć i utrwalić materiał z całego roku

Julia S.

32
lekcji
64
za lekcję
20
miejsc
Ustna matura z języka angielskiego
Liceum i Technikum | Język Angielski

Kurs przygotowujący do ustnej matury ustnej z języka angielskiego. Mam wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu ustnej części egzaminu maturalnego. Na kursie zapoznam Was ze strukturą egzaminu, podpowiem jak można łatwo zdać część ustną, z czego należy się przygotować, ale przede wszystkim będziemy ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć mówienie!

Weronika K.

18
lekcji
58
za lekcję
4
miejsc
Powtórzenie podstaw gramatyki dla uczniów szkół średnich
Liceum i Technikum | Język Niemiecki

celem kursu jest przypomnienie podstawowej wiedzy z zakresu gramatyki zdobytej w szkole podstawowej

Agnieszka B.

13
lekcji
52
za lekcję
4
miejsc
Funkcja liniowa
Liceum i Technikum | Matematyka

Kurs omawia szczegółowo własności funkcji liniowej, począwszy od wykresu, sposobu wyznaczania wzoru funkcji przechodzącej przez dwa dane punkty, położenie prostych (równoległość, prostopadłość), układy równań i ich geometryczną interpretację. Waiadomości przydadzą się zarówno na poziomie klasy pierwszej LO, jak również w ramach powtórki przed maturą.

Roman D.

8
lekcji
28
za lekcję
15
miejsc
Matura 2023
Liceum i Technikum | Język Polski

Przygotowanie do matury 2023

Joanna K.

25
lekcji
64
za lekcję
2
miejsc
Kreatywna matematyka
Podstawówka | Matematyka

Oferuję zajęcia z kreatywnej matematyki dla uczniów klas 1-3. Zajęcia dostosowuje do poziomu uczniów oraz ilości dzieci z danej klasy. Skupiamy się na zadaniach z dnia codziennego, aby dzieci miały także rozrywkę z kursu. Zajęcia pomogą mu w lepszym rozwiązywaniu zadań w szkole. Pokazuję różne techniki, które stosują dzieci w innych krajach np. mnożenie japońskie.

Agnieszka S.

10
lekcji
40
za lekcję
10
miejsc
Matura z języka angielskiego - technikum
Liceum i Technikum | Język Angielski

Ten kurs pomoże Ci w przygotowaniach do matury z języka angielskiego. Jest on skierowany do uczniów klasy czwartej technikum.

Weronika K.

35
lekcji
46
za lekcję
8
miejsc
Ułamki zwykłe
Podstawówka | Matematyka

NWW NWD Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie ułamków zwykłych.

Anna M.

3
lekcji
40
za lekcję
5
miejsc
Matematyka - egzamin ósmoklasisty
Podstawówka | Matematyka

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

Renata K.

30
lekcji
40
za lekcję
20
miejsc
Czasy teraźniejsze - Present Simple, Present Continuous oraz Present Perfect
Liceum i Technikum | Język Angielski

Kurs nastawiony na wyrażanie teraźniejszości w trzech "różnych" czasach języka angielskiego. Kolejne lekcję odpowiedzą na pytanie "ale po co aż trzy.... jeden im nie wystarczy?", nauczy Cię rozpoznawać ich zastosowanie w sytuacjach testowych (krótki kontekst) oraz tych bardziej codziennych (filmy, prasa, typowa komunikacja). Podczas kolejnych lekcji prześledzimy budowę, wyrazy i wyrażenia charakterystyczne, typowe błędy i kalki językowe, a finalnie kurs ugruntuje Twoją wiedzę w serii ćwiczeń online (filmy oraz ćwiczenia testowe).

Kamil B.

6
lekcji
58
za lekcję
10
miejsc
Matura - fizyka
Liceum i Technikum | Fizyka

Kurs przygotowujący do matury z fizyki zgodnie z wymogami w roku szkolnym 2022 -2023. Przygotowanie tematyczne, zawierające wyjaśnienie teoretyczne i rozwiązania zadań.

Leszek O.

16
lekcji
28
za lekcję
12
miejsc
Moda na Polski 2
Podstawówka | Język Polski

Kurs skierowany jest do ósmoklasistów przygotowujących się do egzaminu. Stanowi kontynuację kursu Moda na Polski 1. Uczniowie uczą się przede wszystkim pisania wypracowań - rozprawki i opowiadania twórczego oraz tekstów użytkowych. Ponadto rozwiązują zadania z arkuszy egzaminacyjnych.

Barbara B.

24
lekcji
28
za lekcję
5
miejsc
Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego
Podstawówka | Język Angielski

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego obejmuje wszystkie zagadnienia wymagane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Podczas kursu omówimy różne typy zadań egzaminacyjnych: znajomość środków i funkcji językowych, zadania sprawdzające umiejętność czytania krótkich tekstów, rozumienia ze słuchu oraz tworzenia wypowiedzi pisemnych. Dzięki odpowiedniej ilości materiału utrwalającego uczniowie będą mogli usystematyzować i powtórzyć znajomość najważniejszych słów i zwrotów oraz kluczowych struktur gramatycznych.

Magdalena C.

30
lekcji
52
za lekcję
12
miejsc
Powtórka do matury z Języka polskiego
Liceum i Technikum | Język Polski

Matura już niedługo a wszystkim przyda się powtórka i przygotowanie do zajęć. Oferuję kurs składający się z 20 lekcji powtórkowych. Lekcja będzie trwała 75 min. Podział obejmuje przeanalizowanie epok literackich wg chronologii. Każdej epoce poświęcę 2 lekcje (150 min) omawiając motywy literackie, kontekst literacki i historyczny oraz lektury szkolne. Wspomnę również o tematach prac maturalnych, które pojawiały się w ostatnich latach a dotyczyły omawianej epoki. Moi uczniowie twierdzą, że mam fantastyczny przekaz. W związku z tym zachęcam do przyłączenia się do lekcji.

Rafał K.

20
lekcji
40
za lekcję
30
miejsc
KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO “EGZAMIN ÓSMOKLASISTY- CZASY I STRUKTURY LEKSYKALNO-GRAMATYCZNE”
Podstawówka | Język Angielski

Kurs języka angielskiego “Egzamin ósmoklasisty” składa się z 30 jednostek lekcyjnych obejmujących wszystkie struktury gramatyczne wymagane przez CKE na egzaminie. Tematy są podzielone na części teoretyczne z dokładnym wyjaśnieniem danej struktury wraz z przykładami oraz na części praktyczne, gdzie na bazie zadań egzaminacyjnych przekładana jest teoria w praktykę. Ponadto uwzględnione są dwa spotkania pod koniec kursu, gdzie kursanci bogaci już w wiedzę potrzebną do napisania egzaminu, wykorzystują ją w arkuszach egzaminacyjnych z poprzednich lat i sprawdzają swoje kompetencje pod okiem nauczyciela. W trakcie całego kursu uczestnicy otrzymują mnóstwo podpowiedzi oraz wskazówek egzaminacyjnych od nauczyciela, który od lat jest egzaminatorem nie tylko tego egzaminu, ale też maturalnego. Ponadto uczestnicy mają możliwość dołączenia do zamkniętej grupy na fb: język angielski egzamin ósmoklasisty oraz nabycia autorskiego e-booka, napisanego przez nauczyciela na potrzeby osób przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. Materiał zawiera zadania na struktury leksykalno-gramatyczne, rozumienie tekstów pisanych, reakcje językowe, tłumaczenia, parafrazy czy jak napisać wypowiedź pisemną oraz klucz do zadań.

Anna M.

30
lekcji
40
za lekcję
12
miejsc
Filozofia i kultura antyczna
Liceum i Technikum | Filozofia

Filozofia, czyli umiłowanie (filio) mądrości (sofia). Filozofia jest podstawą wszelkich nauk, gdy sięgniemy do podstawy takich dziedzin jak muzyka, medycy, technika, psychologia, matematyka, to dotkniemy kolebki cywilizacji europejskiej - Grecji. Miejsca narodzin filozofii. Kurs pozwoli nie tylko zafascynować się światem nauki, ale pozwoli zrozumieć siebie i funkcjonujący świat. Przede wszystkim nauczy myślenia, które pomoże zrozumieć inne nauki i odnaleźć w nich sens.

Rafał K.

10
lekcji
28
za lekcję
10
miejsc
Matematyka I klasa liceum i technikum dostosowany do podręcznika Nowa Era (I semestr)
Liceum i Technikum | Matematyka

Kurs przeznaczony dla uczniów klasy I liceum lub technikum. Wybór zagadnień dostosowany jest do podręcznika Nowa Era, obejmuje trzy pierwsze działy (I semestr). Jeśli chcesz być lepiej przygotowany do lekcji matematyki lub wybrałeś edukację domową to ten kurs jest dla Ciebie! Postaram się w jasny i przyjazny sposób przeprowadzić Cię przez wszystkie zagadnienia. Będziesz mógł/mogła zadawać pytania. Do każdej lekcji otrzymasz plik pdf z notatką zawierającą podstawowe informacje potrzebne do lekcji i listę ćwiczeń/zadań które będziemy wspólnie rozwiązywać. Po każdym dziale udostępnię Ci Quiz, więc będziesz wiedzieć w jakim zakresie udało Ci się opanować ten dział.

Agnieszka W.

32
lekcji
34
za lekcję
12
miejsc
Moda na Polski 1.
Podstawówka | Język Polski

Kurs jest przeznaczony dla ósmoklasistów. Składa się z 17 lekcji realizowanych dwa razy w tygodniu. Podczas zajęć uczniowie poznają wymagania na egzamin ósmoklasisty, budowę testu egzaminacyjnego, listę lektur, doskonalą umiejętność redagowania rozprawki i opowiadania twórczego oraz rozwiązują zadania egzaminacyjne.

Barbara B.

17
lekcji
28
za lekcję
5
miejsc
Powtórka przed maturą (zakres podstawowy)
Liceum i Technikum | Matematyka

Kurs przeznaczony jest dla maturzystów, którzy chcą gruntownie powtórzyć materiał ze wszystkich zagadnień występujących na maturze. Kurs opiera się na opracowanych przez MEN zagadnieniach egzaminacyjnych obowiązujących na egzaminie maturalnym w 2023. Postaram się w jasny i przyjazny sposób przeprowadzić Cię przez wszystkie zagadnienia maturalne. Po krótkim wprowadzeniu w dany temat będziemy wspólnie rozwiązywać zadania maturalne z lat poprzednich. Będą również zadania nowego typu opracowane przeze mnie dostosowane do zmienionej formy egzaminu i do nowych zagadnień. Będziesz mógł/mogła zadawać pytania na które chętnie odpowiem. Po każdych zajęciach otrzymasz ode mnie zadania do samodzielnej pracy i plik pdf z notatką z lekcji i przerabianymi zadaniami. Po każdej powiązanej partii materiału udostępnię Ci quiz, więc poznasz stopień opanowania przerabianych zagadnień (łącznie 11 testów).

Agnieszka W.

38
lekcji
34
za lekcję
10
miejsc
Matura z języka polskiego
Liceum i Technikum | Język Polski

Mam na imię Weronika i przygotowuję uczniów do matury z języka polskiego. Pokażę Ci, jak powinno wyglądać wypracowanie na maksymalną ilość punktów i dlaczego nie należy się bać nowej matury. Pomogłam uczniom, którzy nigdy nie napisali żadnej rozprawki, nie zdali matury, również takim, którzy po długiej przerwie postanowili zdać ją jeszcze raz. I za każdym razem dziwili się, że to takie łatwe! Pisaniem rządzą bardzo proste i schematyczne zasady. Nie odcinaj sobie drogi do wymarzonych studiów czy szkoły średniej twierdząc, że nie masz talentu. Zapraszam na moje lekcje :) Termin zajęć zostanie dostosowany do Twojego planu - napisz do mnie, jeśli masz pytania.

Weronika K.

10
lekcji
34
za lekcję
4
miejsc
Matura - język polski - poziom podstawowy (stara formuła)
Liceum i Technikum | Język Polski

Kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego dla absolwentów technikum (po gimnazjum)

Tomasz Z.

15
lekcji
30
za lekcję
4
miejsc
Grupowy kurs online przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z matematyki
Podstawówka | Matematyka

Dlaczego wato wybrać ten kurs? » Skutecznie odświeżysz i uporządkujesz wiedzę » Powtórzysz najważniejsze zagadnienia potrzebne do zdania egzaminu z matematyki » Poznasz strategie rozwiązywania zadań i zastosujesz wskazówki w praktyce » Będziesz uczyć się z doświadczonym korepetytorem » Wszystkie niezbędne materiały do nauki dostaniesz w cenie kursu » Masz stały dostęp do nagrań zajęć, możesz powrócić do zagadnień w dowolnej chwili » W każdej chwili możesz skontaktować się z prowadzącą poprzez czat » Poza tym, że powtarzamy każdy dział po kolei, to między działami są powtórki z poprzednich działów, dzięki czemu w maju, będziesz pamiętał nawet to czego uczyłeś/aś się we wrześniu » Pod koniec kursu rozwiążemy wspólnie dwa przykładowe arkusze egzaminacyjne, które pozwolą Ci powtórzyć i utrwalić materiał z całego roku

Julia S.

32
lekcji
64
za lekcję
20
miejsc
SQL dla początkujących
Liceum i Technikum | Informatyka

SQL jest językiem baz danych bardzo często wykorzystywanym w analizie danych. W trakcie kursu będziemy pracować na prawdziwych bazach danych dostarczanych przez ich producentów oraz będziemy tworzyć własne. Kurs SQL dla początkujących pozwoli Ci pracować na różnych systemach zarządzania bazami danych o czym dowiesz się w trakcie kursu. Dla każdego informatyka, programisty i analityka danych język SQL to MUST HAVE. Kurs prowadzi specjalista baz danych. Kurs podzielony jest na dwa bloki. W czwartki realizujemy część teoretyczną, w piątek ćwiczymy to o czym opowiadam w czwartek :) 50% teorii i 50% praktyki pod okiem nauczyciela

Lidia M.

120
lekcji
16
za lekcję
99
miejsc
WOS. Ustrój RP
Liceum i Technikum | Wos

Zajęcia w ramach kursu z zakresu ustroju Rzeczypospolitej Polskiej mają na celu zapoznanie uczniów i uczennic liceów z zagadnieniami prawa konstytucyjnego RP wymaganych na egzaminie z wiedzy o społeczeństwie. Spotkania nie będą opierały się wyłącznie na teorii, nie będą streszczeniem tego, co znajduje się w szkolnych podręcznikach. Będą to spotkania, które będą swoistą odpowiedzią na wymagania egzaminacyjne z podstawy programowej WOS. Uczestnicy będą mieli szansę podczas zajęć kursowych opanować wszystkie niezbędne wiadomości teoretyczne, potrzebne umiejętności praktyczne oraz sprawdzić swoją wiedzę. Podczas kursu są zadawane zadania domowe, odbywa się również ewaluacja kursantów i kursantek, celem motywacji do nauki i określenia progressu wiedzy oraz umiejętności.

Kamil U.

8
lekcji
36
za lekcję
30
miejsc
Scratch od podstaw
Podstawówka | Informatyka

Kurs "Scratch od podstaw" przygotowany jest dla uczniów, którzy dopiero co zaczynają przygodę z tym językiem programowania. Przebrniemy przez zakładanie konta, interfejs, bloki, zmienne. Zrobimy własną grę, przerobimy kilka projektów, które możesz spotkać na lekcjach. Ostatnie lekcje poświęcimy na projekty własne, gdzie razem sprawdzimy jak przyswoiliście wiedzę z kursu.

Agnieszka S.

6
lekcji
40
za lekcję
15
miejsc
Powtórka przed maturą. LICZBY i DZIAŁANIA
Liceum i Technikum | Matematyka

Tematyka kursu dotyczy działań na liczbach rzeczywistych - obliczenia procentowe, cechy podzielności, przybliżenia liczb, błąd względny, wartość bezwzględna liczby, działania na potęgach i obliczanie potęg oraz pierwiastków, logarytmy i działania na logarytmach, wzory skróconego mnożenia (wykorzystywane w obliczaniu potęg liczb), usuwanie niewymierności z mianownika ułamka. Kurs dotyczy treści z podstawy programowej "nowej matury" od 2023r., jednak znakomita większość zadań oparta jest o zadania z poprzednich lat - zatem ostatni rocznik maturzystów "starej" podstawy też powinien z niego wynieść korzyści.

Roman D.

8
lekcji
23
za lekcję
15
miejsc

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
 • Michał

  Uczeń 4 klasy liceum

  Nasi nauczyciele

  Zaufaj profesjonalnym korepetytorom

  Gabriela G.
  Parę razy udzielałam lekcji matematyki oraz chemii osobom z młodszych klas, jednak nigdy nie prowadziłam oficjalnych korepetycji.
  Dorota G.
  Jestem dyplomowanym nauczycielem matematyki z ponad 30-letnim stażem pracy. Mam doświadczenie w pracy z uczniami ze szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.
  Ewelina D.
  Uczę matematyki ponad 20 lat. Posiadam doświadczenie w nauczaniu matematyki w technikum, liceum oraz indywidualnym. Przygotowuję do matury z matematyki zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Jestem egzaminatorem egzaminu maturalnego z matematyki oraz ósmoklasisty.
  Dobrawa S.
  Moje doświadczenie to: - 20 lat udzielania korepetycji indywidualnych i w małych grupach, głównie z matematyki, - współpraca z zespołem Pi-stacji (tworzenie wideolekcji z chemii, fizyki i biologii, prowadzenie webinarów powtórzeniowych dla maturzystów i arkuszy do matury próbnej z Pi-stacją).
  Logo
  © Nauczeni.pl 2022, Nauczeni.pl sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Logo
  Logo