Lekcje indywidualne

i grupowe online

Platforma, która pomoże Ci rozwiązać bieżące problemy w nauce, przygotować się do egzaminów czy testów i rozwinąć swoje zainteresowania.

Mówią o nas:


Wybieraj z ponad 900 dostępnych nauczycieli

Zajęcia grupowe

Jakościowa edukacja
w przystępnej cenie

Nauka w małych grupach pod nadzorem doświadczonych nauczycieli

Kreatywna matematyka
Podstawówka | Matematyka

Oferuję zajęcia z kreatywnej matematyki dla uczniów klas 1-3. Zajęcia dostosowuje do poziomu uczniów oraz ilości dzieci z danej klasy. Skupiamy się na zadaniach z dnia codziennego, aby dzieci miały także rozrywkę z kursu. Zajęcia pomogą mu w lepszym rozwiązywaniu zadań w szkole. Pokazuję różne techniki, które stosują dzieci w innych krajach np. mnożenie japońskie.

Agnieszka S.

10
lekcji
40
za lekcję
10
miejsc
Moda na Polski 2
Podstawówka | Język Polski

Kurs skierowany jest do ósmoklasistów przygotowujących się do egzaminu. Stanowi kontynuację kursu Moda na Polski 1. Uczniowie uczą się przede wszystkim pisania wypracowań - rozprawki i opowiadania twórczego oraz tekstów użytkowych. Ponadto rozwiązują zadania z arkuszy egzaminacyjnych.

Barbara B.

24
lekcji
28
za lekcję
5
miejsc
Czasy teraźniejsze - Present Simple, Present Continuous oraz Present Perfect
Liceum i Technikum | Język Angielski

Kurs nastawiony na wyrażanie teraźniejszości w trzech "różnych" czasach języka angielskiego. Kolejne lekcję odpowiedzą na pytanie "ale po co aż trzy.... jeden im nie wystarczy?", nauczy Cię rozpoznawać ich zastosowanie w sytuacjach testowych (krótki kontekst) oraz tych bardziej codziennych (filmy, prasa, typowa komunikacja). Podczas kolejnych lekcji prześledzimy budowę, wyrazy i wyrażenia charakterystyczne, typowe błędy i kalki językowe, a finalnie kurs ugruntuje Twoją wiedzę w serii ćwiczeń online (filmy oraz ćwiczenia testowe).

Kamil B.

6
lekcji
58
za lekcję
10
miejsc
Powtórzenie podstaw gramatyki dla uczniów szkół średnich
Liceum i Technikum | Język Niemiecki

celem kursu jest przypomnienie podstawowej wiedzy z zakresu gramatyki zdobytej w szkole podstawowej

Agnieszka B.

13
lekcji
52
za lekcję
4
miejsc

300+

Lekcji dziennie

900+

Profesjonalnych nauczycieli

94%

Zadowolonych klientów

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
 • Michał

  Uczeń 4 klasy liceum

  Nasi nauczyciele

  Zaufaj profesjonalnym korepetytorom

  Dorota G.
  Jestem dyplomowanym nauczycielem matematyki z ponad 30-letnim stażem pracy. Mam doświadczenie w pracy z uczniami ze szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.
  Gabriela G.
  Parę razy udzielałam lekcji matematyki oraz chemii osobom z młodszych klas, jednak nigdy nie prowadziłam oficjalnych korepetycji.
  Kamil U.
  Dzięki rzetelnej pracy w liceum jako gospodarz merytoryczny koła olimpijskiego WOS, uzyskałem tytuł Laureata Olimpiady WOS. Swój potencjał postanowiłem wykorzystać, tworząc kurs maturalny, dzięki którym moi uczniowie uzyskiwali najwyższe wyniki w Polsce (powyżej 80-90%). Mój program tutoringowy pomaga 2 grupom maturzystek i maturzystów zyskać fundament teoretyczny, ale przede wszystkim technikę rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Prowadzenie tych zajęć sprawia mi dużą satysfakcję. Prowadzę również korepetycje indywidualne.
  Arkadiusz l.
  Od kilkunastu lat pracuję w szkole średniej. Prowadzę webinary dla maturzystów - w roku szkolnym 2021/22 przygotowywało się ze mną kilkadziesiąt tysięcy maturzystów. Jestem egzaminatorem maturalnym oraz autorem poradników dla nauczycieli matematyki.

  Najczęściej zadawane pytania

  By wykupić lekcję indywidualną, przejdź do wyszukiwarki nauczycieli i znajdź swojego idealnego korepetytora. Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie odpowiedniej osoby, skontaktuj się z naszym konsultantem edukacyjnym. Po wybraniu nauczyciela, wybierz pasującą Ci godzinę i wykup niezbędne do zapłacenia za lekcję kredyty. Lekcja odbędzie się bezpośrednio na platformie w wybranym przez Ciebie przy zakupie czasie.

  By wykupić lekcję grupową, przejdź do zakładki Kursy na stronie głównej Nauczeni.pl i znajdź lekcję, która odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli wśród dostępnych kursów nie ma potrzebnej CI lekcji, napisz na kontakt@nauczeni.pl lub skontaktuj się z naszym konsultantem edukacyjnym.

  Liczba osób obecnych na lekcji grupowej zależy od polityki danego nauczyciela. Minimalną i maksymalną liczbę osób możesz sprawdzić w opisie każdego z kursów.

  Możesz odwołać lekcję zgodnie z polityką ustaloną przez wybranego przez Ciebie nauczyciela. By to zrobić, zaloguj się do swojego profilu, wejdź w Moje lekcje i odwołaj odpowiednią lekcję.

  By sprawdzić nadchodzące lekcje, zaloguj się do swojego profilu i wejdź w zakładkę Nadchodzące lekcje w menu górnym.

  Logo
  © Nauczeni.pl 2022, Nauczeni.pl sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Logo
  Logo