Lekcje indywidualne

i grupowe online

Platforma, która pomoże Ci rozwiązać bieżące problemy w nauce, przygotować się do egzaminów czy testów i rozwinąć swoje zainteresowania.

Mówią o nas:


Wybieraj z ponad 900 dostępnych nauczycieli

Zajęcia grupowe

Jakościowa edukacja
w przystępnej cenie

Nauka w małych grupach pod nadzorem doświadczonych nauczycieli

Powtórzenie podstaw gramatyki dla uczniów szkół średnich
Liceum i Technikum | Język Niemiecki

celem kursu jest przypomnienie podstawowej wiedzy z zakresu gramatyki zdobytej w szkole podstawowej

Agnieszka B.

13
lekcji
52
za lekcję
4
miejsc
Matura z języka angielskiego - technikum
Liceum i Technikum | Język Angielski

Ten kurs pomoże Ci w przygotowaniach do matury z języka angielskiego. Jest on skierowany do uczniów klasy czwartej technikum.

Weronika K.

35
lekcji
46
za lekcję
8
miejsc
Kreatywna matematyka
Podstawówka | Matematyka

Oferuję zajęcia z kreatywnej matematyki dla uczniów klas 1-3. Zajęcia dostosowuje do poziomu uczniów oraz ilości dzieci z danej klasy. Skupiamy się na zadaniach z dnia codziennego, aby dzieci miały także rozrywkę z kursu. Zajęcia pomogą mu w lepszym rozwiązywaniu zadań w szkole. Pokazuję różne techniki, które stosują dzieci w innych krajach np. mnożenie japońskie.

Agnieszka S.

10
lekcji
40
za lekcję
10
miejsc
KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO “EGZAMIN ÓSMOKLASISTY- CZASY I STRUKTURY LEKSYKALNO-GRAMATYCZNE”
Podstawówka | Język Angielski

Kurs języka angielskiego “Egzamin ósmoklasisty” składa się z 30 jednostek lekcyjnych obejmujących wszystkie struktury gramatyczne wymagane przez CKE na egzaminie. Tematy są podzielone na części teoretyczne z dokładnym wyjaśnieniem danej struktury wraz z przykładami oraz na części praktyczne, gdzie na bazie zadań egzaminacyjnych przekładana jest teoria w praktykę. Ponadto uwzględnione są dwa spotkania pod koniec kursu, gdzie kursanci bogaci już w wiedzę potrzebną do napisania egzaminu, wykorzystują ją w arkuszach egzaminacyjnych z poprzednich lat i sprawdzają swoje kompetencje pod okiem nauczyciela. W trakcie całego kursu uczestnicy otrzymują mnóstwo podpowiedzi oraz wskazówek egzaminacyjnych od nauczyciela, który od lat jest egzaminatorem nie tylko tego egzaminu, ale też maturalnego. Ponadto uczestnicy mają możliwość dołączenia do zamkniętej grupy na fb: język angielski egzamin ósmoklasisty oraz nabycia autorskiego e-booka, napisanego przez nauczyciela na potrzeby osób przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. Materiał zawiera zadania na struktury leksykalno-gramatyczne, rozumienie tekstów pisanych, reakcje językowe, tłumaczenia, parafrazy czy jak napisać wypowiedź pisemną oraz klucz do zadań.

Anna M.

30
lekcji
40
za lekcję
12
miejsc

300+

Lekcji dziennie

900+

Profesjonalnych nauczycieli

94%

Zadowolonych klientów

Opinie naszych uczniów
i rodziców.

Dbamy o jakość naszych usług edukacyjnych
w najlepszy sposób. Opinie naszych klientów są dla nas ważne.
...
...
...
Najlepsza pomoc. Bardzo długo szukałem kogoś kto pomoże w przygotowaniu do matury. Na szczęście znalazłam takiego kogoś właśnie tutaj. Szerokie grono wyspecjalizowanych nauczycieli, bardzo dobrze działająca platforma. Serdecznie polecam!
 • Michał

  Uczeń 4 klasy liceum

  Nasi nauczyciele

  Zaufaj profesjonalnym korepetytorom

  Gabriela G.
  Parę razy udzielałam lekcji matematyki oraz chemii osobom z młodszych klas, jednak nigdy nie prowadziłam oficjalnych korepetycji.
  Dorota G.
  Jestem dyplomowanym nauczycielem matematyki z ponad 30-letnim stażem pracy. Mam doświadczenie w pracy z uczniami ze szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.
  Ewelina D.
  Uczę matematyki ponad 20 lat. Posiadam doświadczenie w nauczaniu matematyki w technikum, liceum oraz indywidualnym. Przygotowuję do matury z matematyki zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Jestem egzaminatorem egzaminu maturalnego z matematyki oraz ósmoklasisty.
  Dobrawa S.
  Moje doświadczenie to: - 20 lat udzielania korepetycji indywidualnych i w małych grupach, głównie z matematyki, - współpraca z zespołem Pi-stacji (tworzenie wideolekcji z chemii, fizyki i biologii, prowadzenie webinarów powtórzeniowych dla maturzystów i arkuszy do matury próbnej z Pi-stacją).

  Najczęściej zadawane pytania

  By wykupić lekcję indywidualną, przejdź do wyszukiwarki nauczycieli i znajdź swojego idealnego korepetytora. Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie odpowiedniej osoby, skontaktuj się z naszym konsultantem edukacyjnym. Po wybraniu nauczyciela, wybierz pasującą Ci godzinę i wykup niezbędne do zapłacenia za lekcję kredyty. Lekcja odbędzie się bezpośrednio na platformie w wybranym przez Ciebie przy zakupie czasie.

  By wykupić lekcję grupową, przejdź do zakładki Kursy na stronie głównej Nauczeni.pl i znajdź lekcję, która odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli wśród dostępnych kursów nie ma potrzebnej CI lekcji, napisz na kontakt@nauczeni.pl lub skontaktuj się z naszym konsultantem edukacyjnym.

  Liczba osób obecnych na lekcji grupowej zależy od polityki danego nauczyciela. Minimalną i maksymalną liczbę osób możesz sprawdzić w opisie każdego z kursów.

  Możesz odwołać lekcję zgodnie z polityką ustaloną przez wybranego przez Ciebie nauczyciela. By to zrobić, zaloguj się do swojego profilu, wejdź w Moje lekcje i odwołaj odpowiednią lekcję.

  By sprawdzić nadchodzące lekcje, zaloguj się do swojego profilu i wejdź w zakładkę Nadchodzące lekcje w menu górnym.

  Logo
  © Nauczeni.pl 2022, Nauczeni.pl sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Logo
  Logo